اخبار

پیام مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان در پی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"

پیام مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان در پی ترور ناجوانمردانه شهید" محسن فخری زاده"
علی آشتاب مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان در پیامی ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی و از دانشمندان برجسته کشورمان را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در پیامی ترور ناجوانمردانه شهید دکتر محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی و از دانشمندان برجسته کشورمان از سوی عوامل تروریستی رژیم صهیونیستی را تسلیت گفت. 
متن پیام بدین شرح است. 
بسم رب الشهداء و الصدیقین
بار دیگر ایادی استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی و مزدوران کور دلش دست به جنایتی زدند و یکی دیگر از فرزندان برومند و دانشمند هسته ای کشورمان را به شهادت رساند.
شهید حاج محسن فخری زاده که تمام عمر خود را وقف دفاع از کیان اسلام نمود، ناجوانمردانه توسط ایادی استکبار جهانی به شهادت رسید.
لیکن دشمنان انقلاب و اسلام بدانند انتقام خون این شهید گرانقدر به دست یاران با وفایش گرفته خواهد شد و ضربه سهمگینی بر پیکره استکبار خونخوار خواهند زد.
اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی و هسته ای کشورمان را به فرماندهی معظم کل قوا ( مد ظله العالی ) ملت بزرگ ایران و خانواده محترمشان ، از پروردگار متعال مسألت می‌نمایم روح آن شهید عزیز را با سید و سالار شهیدان(ع) و یاران با وفایش محشورنماید .

                     علی آشتاب
       مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی

                  استان لرستان

۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۰:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید