اخبار

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان :

حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی از اولویت های ایجاد اشتغال است.

حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی از اولویت های ایجاد اشتغال است.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت :با حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی ضمن حفظ اشتغال ، اولویت های ایجاد اشتغال را نیز فراهم میکند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ در جلسه شورای اداری این اداره کل با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری شعار امسال اظهار کرد :افزایش پشتیبانی‌ها و رفع موانع از چرخه تولید و حمایت از سرمایه گذاری را اولویت کاری همه دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان است که باید در همه حوزه های کاری مدنظرمدیران محترم  قرار گیرد.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه گاهی اوقات سیستم اداری ما یکی از موانع تولید و سرمایه گذاری است تصریح کرد : همه ما بایستی منویات مقام معظم رهبری را چراغ راه خود قرار داده و با شناسایی این موانع و مشکلات در رفع مسائل اقتصادی و تولیدی با همت و تلاش بیشتری کار کنیم.
وی در ادامه به جنگ اقتصادی دشمنان در سالهای اخیر با هدف شکل گیری نارضایتی های عمومی در کشور اشاره کرد و تاکید کرد : خوشبختانه با هوشیاری ملت بزرگ ایران توطئه دشمنان خنثی شده  فلذا باید با حمایت همه‌جانبه و تقویت تولید با هدف بهبود فضای کسب‌وکار با همکاری و هم‌افزایی همه دستگاه‌های اجرایی شرایط را برای مردم تسهیل کنیم .
آشتاب به انعکاس مطلوب و شفاف خدمات دولت و نظام  به مردم را لازم دانست و  تصریح کرد: دستاوردهای دولت سیمای عملکرد نظام جمهوری اسلامی است و باید به بهترین شکل برای ایجاد نشاط و افزایش امید در جامعه منعکس و شفاف سازی شود. که خوشبختانه شفاف سازی در این وزارت به بهترین شکل با تاکیدات مقام عالی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی محقق گردید .
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با بیان اینکه تلاشهای همه مجموعه این اداره کل منجر به کسب رتبه های برتر کشوری شده است خاطر نشان ساخت : در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری  ، تشکیل تعاونی، پرداخت تسهیلات به آنان و آموزش‌های حوزه تعاون ،در طرح یارانه دستمزد و طرح کاروزی ، معافیت های بیمه ای ، طرح کاج ، عفاف و حجاب ، اطلاع رسانی رتبه برتر کشور را داریم که در سال جدید نیز باید تلاش ما و همه مجموعه های استان بایستی دو چندان شود تا بتوانیم زمینه رفع بخشی از مشکلات جامعه کار و تولید را فراهم نماییم. 

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۲۱:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید