اخبار

درویش پور :

تربیت نیروی انسانی سالم و کارآمد در واحدهای اقتصادی با توسعه فرهنگ ورزش

تربیت نیروی انسانی سالم و کارآمد در واحدهای اقتصادی با توسعه فرهنگ ورزش
رییس هیات ورزش کارگران استان لرستان گفت :با توسعه فرهنگ ورزش در بین کارگران و کارفرمایان می توان نیروی انسانی کارآمد و با نشاط در واحدهای اقتصادی تربیت کرد .

به گزارش روابط عمومی هیات ورزشی کارگری استان لرستان حمید رضا درویش پور صبح امروز در جلسه انجمن های ورزش کارگری استان با گرامی داشت فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد :فداکاری و ایثار کارگران در ایام شیوع ویروس کرونا دوشادوش کارفرمایان ستودنی است زیرا این قشر زحمتکش که در این ایام جان خود هم نثار کردند با ایثار و گذشت چرخ تولید و توسعه را تعطیل نکردند .

رییس هیات ورزش کارگری لرستان با اشاره به منزلت و جایگاه قشر کارگران در شکوفایی اقتصادی ادامه داد : در استان لرستان نیز کارفرمایان عزیزی که به واسطه کرونا جان خود را از دست دادند ولی همه کارفرمایان واحدهای اقتصادی در کنار کارگران تولید را ادامه دادند.

درویش پور در ادامه از حمایتها ، هدایتها و پشتیبانی های رییس فدراسیون ورزش کارگری کشور به استانها به خصوص ورزش کارگری لرستان تقدیر و تشکر نمود و تصریح کرد: دکتر رمضی همواره در حوزه ورزش کارگری توجه ویژه ای به مناطق محروم از جمله استان لرستان داشتند که توسعه و پیشرفت و کسب رتبه های ورزشی در این استان مرهون حمایتها و توجه ایشان است و لازم می دانم از طرف خود و جامعه کارگری استان از بذل توجه ویژه ریاست محترم فدراسیون کارگری تشکر و قدرادانی را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در هفته کارگر انجمن های ورزشی بایستی در زمینه فرهنگی و ورزشی از طریق فضای مجازی تلاش مضاعفی داشته باشند تاکید کرد :همچنان که در سال گذشته انجمن ها و هیئت های ورزش کارگری استان توانستند در ایام شیوع کرونا در خصوص گسترش فرهنگ ورزش و همچنین آموزشهای مرتبط به جامعه هدف رتبه هایی کسب نمایند امسال نیز در این ایام با برنامه ریزی و همکاری ، خلاقیت و نوآوری این فرهنگ ورزش و نشاط را بیشتر از گذشته گسترش دهند .

در پایان این جلسه فاطمه ستوده نیا نایب رییس هیئت ورزشی کارگران استان برنامه های قابل اجرا در هفته کارگر با رعایت پروتکلهای بهداشتی و در فضای مجازی را جهت اجرا که می بایست توسط انجمنهای در فضای مجازی برگزار گردد ، را تشریح نمودند .    

150149

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید