اخبار

همزمان با پنجمین روز از هفته کار و کارگر:

گلزار شهدای گمنام خرم آباد غبارروبی و عطر افشانی شد

گلزار شهدای گمنام خرم آباد غبارروبی و عطر افشانی شد
همزمان با پنجمین روز از هفته کارگر ، قبور شهدا ی گمنام در خرم آباد غبار روبی و عطر افشانی شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان صبح امروز  همزمان با پنجمین روز از هفته کارگر با حضور اعضای ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر ، تشکلات کارگری قبور مطهر شهدای گمنام غبار روبی و عطر افشانی ، یاد و خاطره رشادتهای رزمندگان اسلام و شهدای کارگر نیز گرامی داشته شد .

علی آشتاب در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: اگر امروز در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی در یک فضای آرام، تعاملی، خدمتی در خدمت مردم هستیم این‌ها به برکت خون شهدا  و فداکاری ایثارگران است.
وی ادامه داد: در محضر شهدا اظهار کنیم که ما خودمان را مدیون شما می‌دانیم و موظف و مکلف به پیروی راه، هدف و آرمان شما هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: امروز بزرگترین خدمت و رهروی از شهدا، خدمت بی‌منت به مردم است و جامعه کارگری و کارفرمایی استان جزیی از جامعه از کشور هستند که در حال خدمتگزاری به جامعه هستند.
آشتاب بیان کرد: همه تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حفظ امنیت و آرامش برای رونق تولید و خدمتگزاری دارد و در این راستا از همکاری دستگاه‌های اجرایی استان که با این اداره کل تشکر می‌کنم.
وی افزود: باتوجه به اینکه امسال  "سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها" نامگذاری شده قطعا در این راستا نیازمند همکاری و تعامل بیش از پیش هستیم و چنانچه فضای کسب و کار آرام باشد قطعا شاهد تولید بهتر و بیشتر خواهیم بود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه باید به دنبال رفع موانع و اعمال پشتیبانی‌ها باشیم، عنوان کرد: بر اجرای قانون در راستای برداشتن موانع تاکید داریم تا از جامعه کار و تولید حمایت کنیم.

14211422

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید