اخبار

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان:

پرداخت حقوق معوق کارگران داروسازی "بایرافلاک" ازنا

پرداخت حقوق معوق کارگران داروسازی "بایرافلاک" ازنا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: کارگران کارخانه داروسازی بایر افلاک ازنا ۲ تا سه ماه حقوق معوق دارند که با توجه به قول مساعد مدیران این مجموعه، مطالبات به زودی پرداخت می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان "علی آشتاب" روز یکشنبه درگفت و گو با خبرنگاران افزود: هفته گذشته برخی کارگران این واحد برای دریافت حقوق معوقه خود تجمع اعتراض آمیزی در محل کارخانه داشته اند ولی تاکنون هیچ کارگری به این دلیل اخراج نشده است.

وی تعداد کارگران کارخانه بایر افلاک را ۱۰۰ تا ۱۲۰ نفر برشمرد و اظهار داشت: حقوق معوق در واحدهای تولیدی امری طبیعی است و مدیران کارخانه قول داده اند به زودی مطالبات کارکنان خود را پرداخت کنند.

آشتاب بدون اشاره به مبلغ بدهی کارخانه به کارگران در خصوص علت بروز این مشکل گفت: واحدهایی که در وصول مطالبات خود دچار مشکل می شوند از طرفی نمی توانند حقوق و دستمزد کارکنان خود را پرداخت نمایند.

گروه کارخانجات دارویی بایر افلاک، بزرگترین داروسازی خاورمیانه، در استان لرستان، شهرستان ازنا واقع شده است.

این مجموعه شامل هفت کارخانه عظیم تولیدی داروسازی دامی، داروسازی انسانی،  مواد اولیه دارویی، واکسن، سرم، سموم دفع آفات کشاورزی، حیوانی، خانگی و مواد آرایشی، بهداشتی است.

۱۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید