اخبار

گروه تولیدی پوشاک ادریس دورود با ۴۰ نفر اشتغال به بهره برداری رسید

گروه تولیدی پوشاک ادریس با ۴۰ نفر اشتغال به بهره برداری رسید
در مراسمی با حضور گودرزی نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، مدیریت صندوق کارافرینی امید ، فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان  گروه تولیدی پوشاک ادریس به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب عصر چهارشنبه در آیین افتتاح گروه تولیدی پوشاک ادریس با اشاره به موفقیت اجرای طرح اشتغال روستایی در لرستان اظهار کرد :گروه تولیدی پوشاک ادریس در شهرستان دورود با سرمایه گذاری پنج میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان راه اندازی شده که ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آن به صورت تسهیلات و از محل اعتبارات اشتغال روستایی صندوق کارآفرینی امید تامین شده است.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان به اشتغال ایجاد شده در این طرح بزرگ اشاره کرد و افزود:در مرحله شروع بکار این طرح ۴۰ فرصت شغلی  بصورت مستقیم و در مرحله کامل این طرح در کل ۸۰ نفر از جوانان شهرستان دورود در این واحد مشغول بکار خواهند شد .
آشتاب با بیان اینکه تاکنون به یک هزار و ۳۶۷ طرح تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال روستایی تسهیلات ارزان قیمت در استان پرداخت شده تصریح کرد :با همکاری و هماهنگی دستگاههای اجرایی و استانداری و بانکهای عامل به تعداد طرح مبلغ ۳۱۷ میلیارد تومان تسهیلات و پیش بینی اشتغال ۵ هزار و ۷۰۵ نفر پر اخت شده است .
وی در پایان ضمن تقدیر از همه ارگانها و نهادهای دولتی و مردمی به خصوص صندوق کارآفرینی استان که مساعدت های زیادی را برای اجرای این طرحها انجام دادند گفت:امروز این مجموعه مصداق بارزی از طرحهای موفق اشتغال روستایی است که بایستی در ادامه فعایت این واحدها با حمایت و پشتیبانی با تامین نیازهای شهرستان و استان از این واحد و دیگر واحدهای استان زمینه توسعه و پایداری این بنگاهها را فراهم کنیم .

۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۹:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید