اخبار

همزمان با هفته دولت انجام شد؛

دو طرح تعاونی با دو میلیارد تومان سرمایه گذاری افتتاح گردید

دو طرح تعاونی با دو میلیارد تومان سرمایه گذاری افتتاح گردید
همزمان با ششمین روز از هفته دولت دو طرح تعاونی در شهرستان الشتر به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان صبح امروز یکشنبه همزمان با ششمین روز از هفته دولت دو طرح تعاونی پروار بندی بره و پرورش مرغ گوشتی با حضور علی آشتاب مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و تنی چند از مدیران شهرستان الشتر افتتاح گردید .

علی آشتاب در مراسم بهره برداری از این دو طرح تعاونی با گرامیداشت یاد و نام شهدای دولت رجایی و باهنر اظهار کرد : طرح تعاونی پرورش بره با ظرفیت 500 راس و سرمایه گذاری یک میلیارد تومان که مبلغ 500 میلیون تومان تسهیلات از محل اشتغال روستایی و 500 میلیون تومان آن سهم آورده اعضا و با اشتغال 5 نفر ، همچنین طرح تعاونی پرورش مرغ گوشتی 20 هزار قطعه ای با ایجاد اشتغال 8 نفر و تسهیلات 500 میلیون تومان و سهم آورده اعضا نیز 500 میلیون تومان بوده که امروز به بهره برداری رسیدند .

وی بر رفع مشکل واحدهای اقتصادی و احیاء واحدهای تعاونی در لرستان در دستور کار ما قرار دارد ، اظهار داشت: واحدهایی که در حال نیمه فعال و یا راکد می باشند طی فرایندهایی شناسایی ، احیاء و از آنها برای رسیدن به جهش تولید و ایجاد اشتغال حمایت و پشتیبانی می‌شوند.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان در ادامه افزود :بخش تعاون از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیار بالایی برخوردار است و در شهرستان الشتر توانسته نقش بسیار خوبی خود را در حوزه‌های مختلف به خوبی ایفا کند.

1473

1474

۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید