اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:

تعاونی های برتر استان معرفی می شوند

تعاونی های برتر استان معرفی می شوند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت:تعاونی های برتر استان لرستان سه شنبه در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر معرفی می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان "علی آشتاب" روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود:همزمان با سراسر کشور طی مراسمی از سه تعاونی برتر و هفت تعاونی شایسته تقدیر استان در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر تجلیل خواهد شد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با اشاره به نام نویسی ۸۰ تعاونی لرستان در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان ادامه داد: ثبت و بهنگام سازی اطلاعات اعضا و شاغلین در تعاونی، صورت های مالی و گزارش های حسابرسی از سال ۹۶ تا ۹۹ و به روزآوری اطلاعات اعضای هیات مدیره و بازرسین تعاونی در این جشنواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است.

وی در ادامه به افتتاح شرکتهای تعاونی در سراسر کشور همزمان با برنامه  شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر اشاره کرد و افزود: 23 طرح تعاونی با سرمایه گذاری ۸۱ میلیارد تومان و ایجاد 239 فرصت شغلی در استان لرستان همزمان با سراسر کشور آماده بهره برداری است.

آشتاب تصریح کرد :این تعاونی ها فردا سه‌شنبه به صورت ویدئوکنفرانس با حضور  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همزمان با بهره برداری از ۲۶۸ طرح تعاونی کشور افتتاح می شود.

۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید