اخبار

۲۳ طرح تعاونی لرستان افتتاح شد

۲۳ طرح تعاونی لرستان افتتاح شد
23تعاونی استان لرستان با سرمایه گذاری ۸۱ میلیارد تومان و ایجاد 239فرصت شغلی روز سه‌شنبه همزمان با 268طرح کشوری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان علی آشتاب ظهر امروز سه شنبه در آیین افتتاح این طرح ها که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد اظهار داشت: ۲ هزار و ۹۳۶ تعاونی با ۱۵ گرایش و در حوزه های صنعت، خدمت و کشاورزی با ضریب فعالیت مختلف در این استان فعالیت دارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه۳۷ هزار و ۵۰۴ نفر در تعاونی های لرستان مشغول هستند تصریح کرد: بیش از ۱۲ هزار دلار ارزش صادارت تعاونی های استان است و امسال نیز ۲۷ تعاونی با ۳۱۹ عضو و ۲۶۰ فرصت شغلی در لرستان تشکیل شد.

وی عنوان کرد: در پنج ماهه امسال، ۲۷ تعاونی در استان ایجاد شده که ۳۱۹ عضو دارند، در این تعاونی‌ها ۲۶۰ فرصت شغلی ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به نظارت بر عملکرد تعاونی‌ها در استان تصریح کرد: حسابرسی از عملکرد تعاونی‌ها، انحلال تعاونی‌هایی مانند مسکن، که دوره فعالیتشان تمام شده، حمایت از تعاونی‌ها، اهدای مشوق‌ها و… از دیگر اقدامات صورت گرفته در استان بوده است.

آشتاب افزود: در پنج ماهه امسال هفت هزار و ۶۱۶ نفر ساعت دوره آموزشی برای تعاونی‌های استان برگزار شده است.

1484
۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید