اخبار

در شانزدهمین جشنواره تعاونی برتر صورت گرفت :

تعاونی‌های برتر لرستان تجلیل شدند

تعاونی‌های برتر لرستان تجلیل شدند
تعاونی های برتر لرستان سه شنبه همزمان با چهارمین روز از هفته تعاون در شانزدهمین جشنواره استانی تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در این  مراسم که با حضور معاون اقتصادی استانداری لرستان، مدیرکل تعاون  کار و رفاه اجتماعی و دیگر مسئولان استانی و همزمان با سراسر کشور بصورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید ، از3  تعاونی برتر و 7 تعاونی شایسته تقدیر در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر با اهداء تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و هدایایی تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

علی آشتاب در این مراسم با اشاره به ثبت نام شرکتهای تعاونی و تعاونگران استان در سامانه  شانزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ، عنوان کرد: حدود ۸۰ تعاونی در استان در ۱۵ گرایش معدنی، مسکن، کشاورزی، فرش دست بافت، عمرانی، صنعتی، سهام عدالت، حمل و نقل و… در این جشنواره ثبت نام کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با تاکید بر اینکه این تعاونی‌ها توسط دو کارگروه علمی و اجرایی مورد داوری قرار گرفتند گفت: در نهایت امروز سه تعاونی، به عنوان تعاونی برتر استانی و هفت تعاونی نیز به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شدند.

آشتاب توضیح داد: ثبت و بهنگام سازی اطلاعات اعضا و شاغلین در تعاونی، صورت های مالی و گزارش های حسابرسی از سال ۹۶ تا ۹۹ و به روزآوری اطلاعات اعضای هیات مدیره و بازرسین تعاونی در این جشنواره از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است.

ی افزود: انتخاب تعاونگران برتر لرستان پس از بررسی های تخصصی میدانی و مستندات انجام شده است و در مرحله بعدی، تعاونی های استان برای حضور در جمع برترین های کشور معرفی می شوند.

به گفته وی تعاونگرانی در لرستان حضور دارند که افراد موفقی هستند که می توانند اثر بخشی خوبی بر جامعه داشته باشند و بسترساز گرایش جوانان و فعالان اقتصادی به تعاون شوند


1487
1486 .

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید