اخبار

برگزاری جلسه فرهنگی بصیرتی در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان

برگزاری جلسه فرهنگی بصیرتی در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان
به همت مرکز حراست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان جلسه فرهنگی و بصیرت افزایی با حضور مدیر کل و جمعی کارکنان این اداره کل برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان ظهر امروز حجت الاسلام و المسلمین دریکوند در این جلسه با اشاره به نامه امیر المومنین ( ع) به مالک اشتر به عنوان استاندار و والی مصر ، اظهار کرد : امام علی علیه السلام در نامه ای که به مالک اشتر می نویسند، مسئولیتهای مهم وی را که عبارتند از اصلاح جامعه به ارزش های اخلاقی، آبادی سرزمین های اسلامی، دریافت مالیات و جهاد با دشمن اخلاق مداری و تکریم مردم را متذکر می شوند.

وی با بیان اینکه امام علی (ع) به مالک تاکید می کند تا برای کسانی که به تو نیاز دارند، زمانی معین کن که در آن فارغ از هر کاری به آنان‌ پردازی افزود:باید در کارها و اداره نمودن با کارمندان مشورت شود و مدیر م وسئولین به میان مردم بروند تا مشکلاتشان را از نزدیک ببنند و تا جایی که امکان دارد مسائل و مشکلاتشان را حل نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین دریکوند افزوددر این نامه همچنین به مالک تاکید می شود که امور مردم را در مسائل اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی اصلاح و در راستای آبادانی شهر برای مطالبات مردم بکوشد.

وی اضافه کرد : بیان نامه های حضرت علی به مالک اشتر برای مدیدان رهنمودهای خوبی است که می تواند راهگشا باشد.

حجت الاسلام و المسلمین دریکوند در توصیه ای به مسئولان و کامندان اداره کل، تاکید کرد: اگر همه مسئولان، دستورات امیرالمؤمنین(ع) در نهج البلاغه خطاب به فرمانداران و استانداران خود را بخوانند، می توانند با استفاده از یک برنامه مدون و سالم به اجرای مسئولیت بپردازند

1491 .

1492
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید