اخبار

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: بیش از 4 هزار تعاونی در لرستان به ثبت رسیده است

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: بیش از 4 هزار تعاونی در لرستان به ثبت رسیده است
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: 4 هزار و 473 تعاونی با یک میلیون و 310 هزار و 151 عضو در استان لرستان به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان حامد ویس‌کرمی با اشاره به اینکه 207 تعاونی بانوان با اشتغال‌زایی 2 هزار و 104 نفر در لرستان وجود دارد، گفت: 322 تعاونی بانوان با اشتغال‌زایی 837 نفر در سطح لرستان در حال پی‌گیری است.

وی افزود: در سال گذشته در بحث آموزش 41 هزار و 243 نفر ساعت اعضای تعاونی‌های لرستان برای توانمندسازی تعاونی‌های خود در گرایش‌های مختلف آموزش دیده‌اند.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان در ادامه ضمن تبریک هفته تعاون گفت: هم‌زمان با گرامیداشت هفته تعاون بهره‌برداری از 24 طرح تعاونی در زمینه‌های کشاورزی، خدماتی و تولیدی در این استان آغاز شده است.

ویس‌کرمی یادآور شد: این طرح‌ها با سرمایه‌گذاری 39 میلیارد و 450 میلیون ریال ایجاد شده و زمینه اشتغال به کار 106 را در این استان فراهم کرده‌اند.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: سرمایه‌گذاری این تعاونی‌ها در قالب 25 میلیارد و 340 میلیون ریال تسهیلات بانکی و مابقی آورده متقاضیان بوده که در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی در این استان به کار گرفته شده است.

ویس‌کرمی به تعداد کل تعاونی‌های لرستان اشاره کرد و گفت: در مجموع 4 هزار و 473 تعاونی با یک میلیون و 310 هزار و 151 عضو در استان لرستان به ثبت رسیده است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان میزان اشتغال‌زایی تعاونی‌های استان را 39 هزار و 530 نفر عنوان کرد و گفت: در حال حاضر 2 هزار و 524 تعاونی با اشتغال 23 هزار و 674 نفر در لرستان فعالیت دارند.

۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید