اخبار

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بهره‌برداری از 24 طرح تعاونی در لرستان آغاز شد

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بهره‌برداری از 24 طرح تعاونی در لرستان آغاز شد
طی مراسمی با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره‌برداری همزمان از 24 طرح تعاونی در استان لرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در مراسمی با حضور کاوه اشتهاردی بهره‌برداری از 24 طرح تعاونی در لرستان آغاز شد.

در مراسم بهره‌برداری از این طرح‌ها مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: این طرح‌ها با سرمایه‌گذاری 39 میلیارد و 450 میلیون ریال ایجاد شده و زمینه اشتغال به کار 106 را در این استان فراهم کرده‌اند.

حامد ویسکرمی اظهار داشت: سرمایه‌گذاری این تعاونی‌ها در قالب 25 میلیارد و 340 میلیون ریال تسهیلات بانکی و مابقی آورده متقاضیان بوده که در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی در این استان به کار گرفته شده است.

وی به تعداد کل تعاونی‌های لرستان اشاره کرد و گفت: در مجموع 4 هزار و 473 تعاونی با یک میلیون و 310 هزار و 151 عضو در استان لرستان به ثبت رسیده است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان میزان اشتغال‌زایی تعاونی‌های استان را 39 هزار و 530 نفر عنوان کرد و گفت: در حال حاضر 2 هزار و 524 تعاونی با اشتغال 23 هزار و 674 نفر در لرستان فعالیت دارند

۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید