اخبار

قائم مقام وزیر در جمع فرزندان کارگر بر گسترش ورزشهای همگانی تاکید کرد

قائم مقام وزیر در جمع فرزندان کارگر بر گسترش ورزشهای همگانی  تاکید کرد
ویس کرمی قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان با حضور در مدرسه فوتبال فرزندان کار گر استان از نزدیک با نحوه آموزش و برنامه های این کلاسها آشنا شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی حامد ویس کرمی در بازدید از کلاسهای فوتبال و فوتسال فرزندان کارگر بر گسترش ورزشهای همگانی و غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارگر تاکید کرد .

قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان با بیان اینکه هر ساله جهت اوغات فراغت فرزندان کارگر کلاسهای ورزش متعددی برگزار می شود افزود : پیرو تصمیمات  شورای ورزش کارگران اداره  کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان درخصوص بسط و گسترش ورزش کارگران و همچنین مصوبات جلسه اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستان و در راستای آموزشهای  علمی و آکادمیک  ورزشی علی الخصوص رشته فوتبال و فوتسال: مدرسه فوتبال و فوتسال ویژه فرزندان کارگران از اول تیر ماه سالجاری و با شروع تعطیلات  تابستانی  در مجموعه ورزشی کارگران و زمین چمن  اداره ورزش استان لرستان شروع گردیده  که  هم اکنون نیز ادامه دارد.

 وی افزود: در این دوره از فعالیتها تعداد 28 نونهال و نوجوان در قالب تیم مدرسه فوتسال و تعداد 43 نفر نیز در قالب مدرسه فوتبال بین سنین 7 الی 14 سال شرکت دارند که تمرینات و آموزش زیر نظر مربیان مجرب فوتبال در سالن چند منظوره  کارگران و زمین  چمن   اداره  ورزش و جوانان در حال انجام است.

 

لازم به ذکر است که مدرسه فوتبال فرزندان کارگر استان  به همت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در تابستان هر ساله به پرورش و تربیت فرزندان کارگر پرداخته است

 

۷ اَمرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید