اخبار

مسابقات قرآن کریم کارگران استان لرستان آغاز شد .

مسابقات قرآن کریم کارگران استان لرستان آغاز شد .
مرحله استانی مسابقات قرآن واحدهای کارگری و کارفرمایی استان لرستان و خانواده‌های آنها امروز شنبه، نهم شهریورماه در خرم‌آ‌باد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در مراسم افتتاحیه مسابقات قرآن واحدهای کارگری و کارفرمایی استان لرستان و خانواده‌های آنها که امروز، نهم شهریورماه در محل نمازخانه اداره‌کل  تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان برگزار شد، حجت‌الاسلام محمدرضا کریمی، مسئول امور فرهنگی این اداره کل در سخنانی پیرامون نقش قرآن در هدایت‌گری انسان گفت: مسابقات قرآن کارگری در دو بخش بانوان و آقایان و ویژه کارگران و کارفرمایان واحدهای تولیدی استان جهت انتخاب منتخبان مرحله استانی برگزار شده است.

وی افزود: این مسابقات قرآنی در رشته‌های قرائت ترتیل و تحقیق، حفظ 15 جزء و کل قرآن، نهج‌البلاغه وصیت امام علی(ع) به امام حسن‌مجتبی(ع)، مفاهیم قرآن جزءهای یک و دو برگزار شده است و منتخبان مرحله استانی به مرحله کشوری این مسابقات که آذرماه جاری در قزوین برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

همچنین، داوری این مسابقات در بخش آقایان را پیروز عزیری‌گنجی و محسن یاراحمدی و در بخش بانوان دهقان عهده دار بودند.

گفتنی است : در مسابقات قرآن ‌کریم کارگری مرحله کشوری سال گذشته دو نفر از استان لرستان موفق به کسب رتبه‌های دوم و سوم شدند.

۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید