اخبار

نشست مطبوعاتی قائم مقام وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی در لرستان به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون

نشست مطبوعاتی قائم مقام وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی در لرستان به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون
نشست خبری قائم مقام وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی در لرستان با حضور نماینده گان رسانه های گروهی استان به مناسبت هفته تعاون در محل سالن جلسات این اداره کل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان حامد ویس کرمی در این نشست ضمن گرامیداشت هفته تعاون  اظهار داشت :جذب سرمایه‌های خرد مردمی و افزایش ارزش افزوده در اقتصاد تعاونی‌ها، کاهش تصدی دولت ، اشتغال مولد و ایجاد فرصتهای برابر اقتصادی از ویژگی‌های تعاونی هاست  که باید به آن توجه داشت.

قائم مقام وزیر و مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان در ادامه افزود : در حال حاضر 2در استان لرستان هزار و 624 تعاونی در بخشهای صنعت ، خدمات و کشاورزی مشغول فعالیت هستند .

وی گفت : مجموعه این تعاونی ها بالغ بر 1 میلیون 395 هزار نفر از جمعیت استان را تحت پوشش قرار داده و بالغ بر 24 هزار 700 نفر در این تعاونی مشغول به کار و فعالیت می باشند .

ویس کرمی با  تشریح  برنامه های هفته تعاون گفت : در این هفته برنامه هایی از قبیل غبار روبی مزار مطهر شهدای گرانقدر و تجدید بیعت با شهدا و امام شهدا ، برگزاری جشنواره  تجلیل از تعاونی های برتر در سطح شهرستانها و استان و تقدیر از 15 تعاونگر برتر استانی و همچنین افتتاح و بهره برداری از 18 طرح تعاونی در بخشهای صنعت ، خدمات و کشاورزی با سرمایه گذاری 42 میلیارد ریال با اشتغال80 نفر برگزار می گردد .

۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید