اخبار

دکتر حسینی : بزرگترین مجموعه خدمات رسانی در قالب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمع شده است

دکتر حسینی : بزرگترین مجموعه خدمات رسانی در قالب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمع شده است
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل گفت: بزرگترین مجموعه خدمات رسانی به مردم در کشور در قالب این وزارتخانه جمع شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان سید محمد تقی حسینی بعد از ظهر پنج شنبه در ششمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در سال 92 اظهار داشت: بزرگترین مجموعه خدمات رسانی به مردم  در جمهوری اسلامی ایران در قالب وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت می گیرد.

وی افزود:  حماسه اقتصادی که مورد نظر رهبرمعظم انقلاب است در گرو همدلی مسوولان در همه بخشها محقق می شود.
حسینی  تصریح کرد: ما باید جوابگوی درخواستهای مردم باشیم و همدلی مدیران در استان و شهرستان می تواند ما را در انجام این مهم یاری دهد.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل اظهار داشت: احساس می شود ادغام سه وزارت خانه به نحو احسن شکل گرفته که البته موفقیت ما در کار جمعی است.

حسینی با بیان اینکه باید روح تعاون را در ادغام سه وزارت خانه تحقق ببخشیم افزود: خلاقیت و کار کارشناسی موجب رضایت مردم و انجام بسیاری از کارها خواهد شد.

وی بر پایبندی به قانون تاکید کرد و افزود: اصل سه جانبه گرایی در وزات خانه تعاون کار و رفاه اجتماعی با اهمیت است و بر اساس آن دولت ، کارگر و کارفرما در کنار هم هستند.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل تصریح کرد: انتظار می رود قوی تر و مصمم تر از گذشته کارها را انجام بدهیم و با اراده خدمات مورد نیاز مردم از افتخارات جامعه اسلامی باشیم

وی اظهار داشت: لرستان استانی نمونه در زمینه تعامل زیر مجموعه های وزارت خانه بوده و توفیقات برجسته ای در بخشهای مختلف اشتغالزایی و مصوبات و جلسات و تسهلات داشته اما هنوز کارهای انجام نشده زیادی باقی مانده است .

 

۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۳:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید