اخبار

برگزاری یادواره 176 شهید کارگر لرستان/ جشنواره امتنان از کارگران برگزار می شود

برگزاری یادواره 176 شهید کارگر لرستان/ جشنواره امتنان از کارگران برگزار می شود
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از برگزاری یادواره 176 شهید کارگر این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان حامد ویس کرمی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان اظهار داشت: یادواره شهدای کارگر استان لرستان همزمان با دهه مبارک فجر روز دوشنبه 21 بهمن ماه سالجاری برگزار می شود.

وی عنوان کرد: در این راستا مطابق اطلاعات گرفته شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، بیش از 176 کارگر شهید لرستانی شناسایی شده اند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان عنوان کرد: یادواره شهدای کارگر استان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، معرفی شهدای کارگر و همچنین تجلیل از خانواده های آنها برگزار می شود.

ویس کرمی عنوان کرد: برای برگزاری این یادواره از خانواده 176 شهید کارگر استان دعوت به عمل آمده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان یادآور شد: همچنین در این  یادواره دیگر مسئولان استان نیز حضور خواهند یافت.

جشنواره امتنان از کارگران برگزار می شود

ویس کرمی در بخش دیگری از سخنان خود به دیگر برنامه های این اداره کل برای دهه فجر اشاره کرد و بیان داشت: همچنین در روز پنج شنبه هفته جاری مراسم جشن انقلاب با حضور خانواده کارگران لرستان برگزار می شود.

وی افزود: این جلسه ویژه کارگران لرستانی بوده و در محل سینما ایران خرم آباد برگزار خواهد شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان عنوان کرد: در قالب برگزاری جشن انقلاب، جشنواره امتنان از کارگران برتر استان نیز برگزار می شود.

ویس کرمی ادامه داد: در جریان برگزاری این جشنواره از یک کارگر نمونه، گروه کار نمونه و یک واحد نمونه کارگری لرستان تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی یادآور شد: جشنواره امتنان از کارگران و گروه کارهای نمونه استان در راستای اجرای ماده 195 قانون کار همانند سالهای گذشته برگزار می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان شناسایی و معرفی کارگران و گروه کارهای نمونه را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و بیان داشت: در این راستا کارفرمایان، تعاونگران، واحدهای تولیدی صنعتی، کشاورزی، خدماتی و ...برای ثبت نام کارگران و گروه کارهای نمونه خود اقدام کرده اند.

۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۳:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید