اخبار

جشنواره امتنان از کارگر و انتخاب واحد نمونه کارگری لرستان برگزار شد

جشنواره امتنان از کارگر و انتخاب واحد نمونه کارگری لرستان برگزار شد
همزمان با ایام الله دهه فجر جشنواره امتنان از کار و کارگر و انتخاب و تجلیل از واحد نمونه کارگری لرستان روز جمعه با حضور فعالان واحدهای تولیدی و تعاونی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در این مراسم گفت: بیش از 150 واحد تولیدی، کارگری و گروه کاری استان برای حضور در این جشنواره نام نویسی کردند.
ˈحامد ویس کرمیˈ افزود: پس از ارزیابی های انجام شده بر اساس معیارهای بهره وری، میزان اشتغال، نوآوری ، خلاقیت و رعایت نکات ایمنی در محیط کار، پنج گروه کارگری و واحد نمونه استان لرستان انتخاب شدند.
وی با بیان اینکه هم اکنون 200 تشکل کارگری و کارفرمایی در لرستان فعالیت دارند، تصریح کرد: کارگران و محیط های کارگری در هر کشوری عامل موفقیت و توسعه اقتصادی هستند و برای ادامه حیات اقتصادی هر کشور باید توجه ویژه ای به این قشر معطوف شود.
وی همچنین با تاکید بر فعالیت های فرهنگی و اجتماعی کارگران در جامعه، گفت: جامعه کارگری استان لرستان، نقش پویایی در عرصه های مختلف ورزشی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دارند.
وی اظهار داشت: جامعه کارگری استان لرستان در سال های اخیر به دور از هرگونه تنش و جنجال، یکی از گروههای موفق اجتماعی محسوب می شوند به نحوی که تشکل های کارگری استان لرستان در این سال ها موفقیت های چشمگیری را در حوزه های مختلف کسب کرده اند

جشنواره امتنان از گروه کار، کارگر و واحد نمونه کارگری لرستان صبح جمعه طی مراسمی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، رئیس کمیسیون کارگری لرستان و مدیر کل تامین اجتماعی لرستان برگزار شد.

در این مراسم از کارگر نمونه، گروه کار نمونه و واحد نمونه استان لرستان تجلیل به عمل آمد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم از سیروس جافریان کارگر کار خانه قند لرستان به عنوان کار گر نمونه استان لرستان تجلیل به عمل آمد.

همچنین در این مراسم از گروه کار نمونه "پارس لبن" لرستان شامل یوسف حبیبی، میثم دهقانی، حسین حاتمی و محمد امید علی با اهدا لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

در جشنواره "امتنان از گروه کار، کارگر نمونه و واحد نمونه لرستان" واحد تولیدی"همارشتن" به عنوان واحد نمونه تولیدی استان معرفی و تجلیل شد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید