اخبار

معاون سیاسی استاندار لرستان:همه باید در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند و شعار وحدت سر دهند

معاون سیاسی استاندار لرستان:همه باید در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند و شعار وحدت سر دهند
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با اشاره به حضور همه ی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: همه باید در راهپیمایی 22بهمن شرکت کرده و شعار وحدت سر دهند.
به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرسان سعید شاهرخی، معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان ظهر دوشنبه، 21 بهمن در یادواره شهدای کارگر استان لرستان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای کارگر گفت: شعار اصلی امام خمینی(ره) و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» بوده است.
وی با بیان اینکه رژیم ستم‌شاهی طاغوت این سه اصل یعنی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی محروم کرده بود، استقلال مملکت را از بین برده بود، مبانی دینی و شریعت اسلام را در کشور از بین برده بود، عنوان کرد: در این راستا ملت عزیز ایران نیز از بدو شکل‌گیری تا کنون این شعار را سرداده و از آن پاسداری کرده است.
شاهرخی با اذعان به اینکه در چنین فضای خفقان و رعب‌آوری رمز غلبه بر رژیمی که از طرف آمریکا و اسرائیل حمایت می‌شد رهبری حضرت امام بود، به مشکلات و فشارهای وارد بر ایران در طول 35 سال گذشته اشاره کرد وگفت: تمام این مشکلات با هوشیاری مردم و رهبری رهبر فرزانه انقلاب حل شده است و امروز ملت ایران با صلابت در راه انقلاب و آرمان‌های آن گام برمی‌دارد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با بیان اینکه لطف خداوند و رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری رمز پیروزی انقلاب اسلامی بوده است، بیان داشت: در شرایطی که دشمن تاکتیک خود را تغییر داده و با ایجاد تفرقه در میان مردم درصدد ضربه زدن به نظام است مردم باید به فرموده رهبر معظم انقلاب با حفظ وحدت و همدلی خود راه را برای دخالت بیگانگان در مسائل کشور ببندند.
وی حرکت دولت را در حفظ مصلحت کشور به خصوص در مساله ی هسته‌ای موجب افزایش امید در جامعه دانست و گفت: دشمن تلاش می کند بین ملت ما تفرقه ایجاد کند و آنچه می‌تواند ما را درخنثی کردن توطئه‌های دشمن یاری دهد وحدت و همدلی است و می طلبد از همه ی ظرفیت‌ها برای تقویت بنیان‌ها و آرمان‌های نظام و انقلاب استفاده کنیم.
۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ۲۰:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید