اخبار

دوره های آموزشی مهارتهای زندگی برای کارگران لرستانی برگزار می شود

دوره های آموزشی مهارتهای زندگی برای کارگران لرستانی برگزار می شود
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از برگزاری دوره های آموزشی مهارتهای زندگی برای کارگران و خانواده های آنها خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب ظهر یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی مواد مخدر با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته به منظور آگاهسازی کارگران و خانواده های آنها با معضل مواد مخدر اظهار داشت: در این راستا با همکاری اداره کل بهزیستی لرستان برگزاری دوره های آموزشی مهارتهای زندگی برای کارگران و خانواده های آنها در دستور کار قرار گرفته است.

وی همچنین از اجرای طرح شیوع شناسی اعتیاد در سطح واحدهای صنعتی استان خبر داد و بیان داشت: در این راستا 11 واحد صنعتی برای بررسی این موضوع به صورت تصادفی انتخاب شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان ادامه داد: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته در سطح این واحدها 200 پرسش نامه توزیع و ابعاد مختلف پدیده اعتیاد در واحدهای صنعتی استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آشتاب ادامه داد: پس از جمع آوری اطلاعات می توان با توجه به خروجی این پژوهش نسبت به برنامه ریزی در این حوزه اقدام کرد.

وی در ادامه سخنان خود همچنین به اشتغال معتادان بهبود یافته اشاره کرد و یادآور شد: در این راستا با واحدهای کاریابی هماهنگی شده است که درصدی از ظرفیت خود را برای اشتغال معتادان بهبود یافته اختصاص دهند.

۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید