اخبار

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از شرکت زاگرس پوش

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از شرکت زاگرس پوش
ظهر پنج شنبه "علی آشتاب " مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان به همراه تنی چند از مدیران این اداره کل از شرکت زاگرس پوش بروجرد بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در جریان این بازدید که هیئت مدیره شرکت تعاونی زاگرس پوش نیز حضور داشتند رحیم چگنی  از مدیران شرکت گزارشی از عملکرد این شرکت ارائه نمود و اظهار داشت : زاگرس پوش بروجرد با 450 نیروی فعال به صورت وسیع مشغول به کار است.

چگنی تصریح کرد: این واحد با پنج خط تولید شامل کت، کت و شلوار، مانتو و پالتو و 16 سکوی فروش در کشور به ارائه خدمت به مردم پرداخته است.

وی ادامه داد: البته تعداد سکوهای موجود در کشور نسبت به افزایش تولید پایین تر است که به دنبال توسعه آنها هستیم.

چگنی افزود: واحدهای پوشاک با سرمایه اندک می توانند اشتغال زایی بالایی در کشور ایجاد کنند.

آشتاب مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی نیز در این بازدید با اشاره به توانمندی های و ظرفیتهای این شرکت اظهار داشت : برای موفق بودن شرکتهای تعاونی و بنگاههای اقتصادی همه باید دست در دست هم دهند تا  این مجموعه ها توسعه پیدا کنند . 

آشتاب در ادامه افزود : ارتقاء فرهنگ کار و افزایش تولید  می تواند نقش بارزی در حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصتهای شغلی جدید داشته همچنین  توجه به فرهنگ بومی و ظرفیتهای هر منطقه نیز  راهنمای خوبی برای سرمایه گذاران است تا  با لحاظ نمودن همه شاخصهای لازم در کنار یکدیگر به یک سرمایه گذاری موفقیت آمیز دست یابند .

در پایان طی جلسه ای مسائل و مشکلات این شرکت مورد بررسی قرار گرفت .

۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۳:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید