اخبار

آشتاب : 246 تعاونی در جشنواره تعاونیهای برتر لرستان ثبت نام کردند

آشتاب : 246 تعاونی در جشنواره تعاونیهای برتر لرستان ثبت نام کردند
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از ثبت نام 246 تعاونی در جشنواره تعاونیهای برتر این استان خبر داد.
به گزارش روایط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب  یکشنبه در جلسه کارگروه اجرایی نهمین جشنواره تعاونی های برتر اظهار داشت: تا کنون 246 تعاونی و اتحادیه تعاونی در نهمین جشنواره تعاونیهای برتر استان لرستان ثبت نام کرده اند.
  وی با اشاره به زمان برگزاری این جشنواره در استان عنوان کرد: جشنواره تعاونیهای برتر استان لرستان در هفته تعاون یعنی از 13 تا 19 شهریور ماه امسال برگزار می شود.
 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از تمدید زمان ثبت نام شرکت در نهمین جشنواره تعاونیهای برتر لرستان خبر داد و افزود: مهلت ثبت نام در این جشنواره تا 17 خرداد ماه امسال تمدید شده است.
 
آشتاب با اشاره به اینکه در سال گذشته 170 تعاونی در این جشنواره ثبت نام کردند ابراز امیدورای کرد که با توجه به روند کنونی ثبت نام امسال تعداد تعاونیهای ثبت نامی در جشنواره تعاونیهای برتر لرستان نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته باشند.
 
وی با اشاره به نقش تعاونی ها در توسعه اقتصادی استان بیان داشت: نهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون، افزایش مشارکت تعاونی ها در توسعه اقتصادی کشور، معرفی نمونه‌های موفق تعاونی، معرفی توانمندی‌های بالقوه بخش تعاون و تشویق تعاونی‌های استان برگزار می شود.
 
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان افزود: این جشنواره در 18 گرایش‌ آموزشی، کشاورزی، صنعتی، خدماتی، معدنی، حمل و نقل، فرش دستباف، مسکن، اعتبار، سهام عدالت، دانش بنیان، تامین نیاز تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برگزار می شود و شرکت های تعاونی می توانند برای شرکت در نهمین جشنواره استانی امتنان از تعاونی‌های برتر به سایت اینترنتی taavonibar.ir مراجعه کنند.
 
آشتاب با بیان اینکه لینک سامانه ثبت نام تعاونی های برتر در سایت این اداره کل قرار داده شده است، خاطرنشان کرد: همچنین تعاونی های استان برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی ثبت نام در این جشنواره می توانند به واحد آموزش، ترویج و تحقیقات تعاون این اداره کل مراجعه کنند.
 
وی با بیان اینکه در این جشنواره از تعاون های برتر استان تجلیل صورت خواهد گرفت، یادآور شد: همچنین تعاونی های برتر برای شرکت در جشنواره ملی معرفی می شوند که هر ساله لرستان در زمینه انتخاب تعاونی های برتر کشوری نیز درخشش داشته است.
۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید