اخبار

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان از شرکت قند لرستان

بازدید مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان  از شرکت قند لرستان
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان به همراه معاونین این اداره کل ظهر چهارشنبه از شرکت قند لرستان بازدید نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در بازدید از شرکت قند لرستان با اشاره به ظرفیتهای این شرکت اظهار داشت :استان لرستان یک استان مستعد و موفق در زمینه تولید محصولات کشاورزی است که بایستی از این ظرفیت مهم به نحو شایسته ای استقاده کرد .

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی تصریح کرد : امروز جبهه مبارزه با استکبار توسعه اقتصادی و رونق اقتصادی کشور است که مدیران واحدهای تولیدی با کارآفرینی و استفاده حداکثری از ظرفیتهای موجود و تلاشی مضاعف فرمایش مقام عظمای ولایت را به منصه ظهور رسانند .

آشتاب در ادامه افزود :توجه به ارتقاء فرهنگ کار و افزایش ظرفیت تولید می تواند اثرات بسزایی در حفظ اشتغال موجود و ایجاد فرصتهای شغلی جدید داشته باشد .

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان تاکید کرد : مجموعه همکاران در جهت توسعه اشتغال پایدار، رونق اقتصادی و همچنین سرمایه گذاری به منظور رشد و آبادنی استان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

در ادامه مدیر عامل شرکت قند لرستان گزارشی از وضعیت موجود و همچنین مسائل و مشکلات این شرکت را ارائه نمود .

۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید