اخبار

تصویب 22 طرح اشتغالزا در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان

تصویب 22 طرح اشتغالزا در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان
مدیرکل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در جلسه شورای اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری 22 طرح با اشتغال‌زایی تعداد 593 نفر در لرستان تصویب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب عصر امروز در جلسه کارگروه شورای اشتغال و سرمایه‌گذاری لرستان با بیان اینکه این طرح‌ها در زمینه‌های صنعت و معدن، کشاورزی، خدماتی، تولیدی و ... هستند، اظهار کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها 288 فرصت شغلی جدید ایجاد و 25 فرصت شغلی تصویب می‌شود.

وی گفت: اعتبار پیشنهاد شده برای این طرح‌ها 630 میلیارد ریال، 10.61 میلیون  دلار و 34.4 میلیون یورو در نظر گرفته شده است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان یادآور شد: از بانک‌های عامل و دستگاه‌های اجرایی درخواست می‌شود که طرح‌هایی که تاکنون موفق به دریافت تسهیلات از سوی بانک‌ها نشده‌اند را به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان معرفی کنند.

در ادامه این کارگروه هر کدام از اعضا پیشنهادات خود را ارائه دادند و 22 طرح تولیدی، خدماتی، کشاورزی، صنعت و معدن و غیره ارائه شد که در پایان این تعداد طرح به تصویب جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری لرستان رسید‌.

۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید