اخبار

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از چهار واحد کارآفرین

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از چهار واحد کارآفرین
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی به همراه مدیریت اداره شعب بانک توسعه تعاون استان لرستان از چهار واحد صنعتی و خدماتی کارآفرین شهرستان بروجرد بازدید و از نزدیک به بررسی مشکلات و مسائل آنان پرداختند .

به گزارش روابط عمومی  اداره کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان عصر سه شنبه علی آشتاب به همراه سید محمد سیدرضایی مدیریت اداره شعب بانک توسعه تعاون استان از شرکتهای کاشی جم ، آریا صنعت تخیل ، کشت و صنعت زمان کار و شرکت شیرین گستر شهرستان بروجرد بازدید و از نزدیک به بررسی مسائل و مشکلات آنان پرداختند .

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در این بازدید با اشاره به توانمندیهای کارآفرینانه استان اظهار داشت :آموزش‌های علمی‌کاربردی با برنامه‌ریزی و اجرا ی فعالیت‌های آموزشی کارآفرینانه موجب تربیت نیروی انسانی متخصص، ماهر و کارآفرین و آماده‌کار برای خدمت در تمامی بخش‌های اقتصادی، اجتماعی، صنعتی و فرهنگی کشور می گردد و بایستی به این مقوله اهمیت ویژه ای قائل بود .

وی در ادامه افزود : ارتقاء فرهنگ کار و ایمنی ،توسعه تشکلها کارگری و کارفرمایی از جمله مواردی است که می توان به پیشرفت و توسعه واحدهای کارگری کمک کرد

در پایان هریک از مدیران عامل این شرکتها به ارائه گزارش عملکرد و ارائه مسائل و مشکلات خویش پرداختند .

۱ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید