اخبار

تعیین ضرب الاجل برای تعاونیها به منظور تکمیل پروژه های مسکن مهر لرستان

تعیین ضرب الاجل برای تعاونیها به منظور تکمیل پروژه های مسکن مهر لرستان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از دادن ضرب الاجل به تعاونیهای استان برای تکمیل پروژه های مسکن مهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب عصر سه شنبه در جلسه شورای مسکن استان لرستان اظهار داشت: ما به تک تک تعاونی های مسکن مهر لرستان ورود پیدا کرده و ضمن تذکر به آن ها برای به نتیجه رساندن بحث مسکن مهر ضرب الاجلی را نیز برای آنها مشخص کرده ایم و به اعضای این تعاونی ها نیز اطلاع رسانی صورت گرفته است.

وی به برخی فعالیت های تعاونی های استان اشاره کرد و بیان داشت: تعاونی مسکن مهر بسیجیان الیگودرز برای هفته دولت 160واحد آماده افتتاح و بهره برداری دارد و 140 واحد باقیمانده این تعاونی نیز تا پایان بهمن ماه سال جاری آماده بهره برداری خواهد بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان ادامه داد: تعاونی مسکن مهر لشگر 84 نیز 128 واحد آماده بهره برداری دارد و تعاونی مسکن فرزانگان بروجرد نیز در هفته دولت از 360 واحد مسکن مهر بهره برداری خواهد کرد.

آشتاب در اینباره افزود: تعاونی فرهنگیان ازنا 168 واحد در دست اجرا دارد که 84 واحد را تا پایان آبان ماه تحویل داده و 84 واحد دیگر را نیز تا پایان سال به بهره برداری می رساند.

وی گفت: مدیر عامل تعاونی فرهنگیان ازنا درخواستی مبنی بر افزایش تسهیلات از 20 میلیون تومان به 30 میلیون تومان برای تقویت مالی و عمل هر چه بهتر در انجام تعهدات خود در این زمینه داشته است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان اظهار داشت: تعاونی مسکن شهرداری خرم آباد مشکلات زیادی دارد و به یک معضل تبدیل شده است زیرا مدیر عامل آن فوت کرده و برای شروع کار خود به اعلام هر چه زودتر آگهی نیاز دارد.

وی ادامه داد: همچنین مشکل دیگر این تعاونی این است که اعضای آن تمایلی به سکونت و سرمایه گذاری در سایتی که در محله پشت بازار خرم آباد واقع شده است را ندارند لذا لازم است در جانمایی آن تغییراتی صورت گیرد.

آشتاب افزود: این تعاونی تا کنون 300 میلیون تومان بابت حق عضویت از اعضا دریافت کرده است و اگر مشکل جانمایی و آگهی آن حل شود سایر مشکلات این تعاونی رفع خواهد شد.

وی تصریح کرد: مشکل تعاونی پلدختر نبود متاقضی در این شهرستان است که در این جلسه مقرر شد با سازمان های بهزیستی، کمیته امداد و سایر ادارات هماهنگی هایی صورت گرفته و واحدهای بدون ظرفیت را برای واگذاری در اختیار آنها قرار دهند.

۱ اَمرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید