اخبار

آشتاب خبر داد :118میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی در لرستان اختصاص یافت .

آشتاب خبر داد :118میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی در لرستان اختصاص یافت .
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از اختصاص 118 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی لرستان خبر داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در ادامه افزود: کسانی که قبلا در سایت اشتغال خانگی این اداره کل ثبت نام کرده اند در اولویت اختصاص تسهیلات اشتغالزا قرار خواهند گرفت و به بانکها معرفی خواهند شد و افرادی که به تازگی اقدام به ثبت نام می کنند بعد از متقاضیان قبلی برای گرفتن تسهیلات می شوند.

وی اضافه کرد: هم اکنون سایت مشاغل خانگی اداره کل تعاون کار رفاه اجتماعی لرستان باز بوده و افراد می توانند برای ثبت نام به منظور گرفتن تسهیلات مشاغل خانگی اقدام کنند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با بیان اینکه از ابتدای طرح مشاغل خانگی تا سال 92 مبلغ 109 میلیارد تومان به مشاغل خانگی استان لرستان تسهیلات اختصاص داده شده بود بیان داشت: به دلیل کمبود اعتبار بانکهای استان موفق نشدند تمامی این مبلغ را به متقاضیان تسهیلات ارائه دهند و به همین دلیل بعضی از افرادی که ثبت نام کردند موفق به گرفتن تسهیلات نشدند.

آشتاب عنوان کرد: از آغاز طرح مشاغل خانگی تا سال 92 بیش از 68 میلیارد تومان به متقاضیان تسهیلات پرداخت شده است و تعداد افرادی که از این تسهیلات در استان استفاده کرده اند به 18 هزار و 184 نفر می رسند.

وی افزود: هم اکنون سهمیه استان لرستان برای دادن تسهیلات به بخش مشاغل خانگی توزیع شده است ولی ابلاغ پرداخت آن به بانک های استان صورت نگرفته است که ظرف چند روز آینده این ابلاغیه به بانک ها داده می شود.

۵ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید