اخبار

آشتاب خبر داد : 160میلیارد تومان طرح اشتغالزا به بانکهای لرستان معرفی شده است

آشتاب خبر داد : 160میلیارد تومان طرح اشتغالزا به بانکهای لرستان معرفی شده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از معرفی 160 میلیارد تومان طرح اشتغالزا به بانکهای این استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب عصر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی امسال 160 میلیارد تومان طرح اشتغالزا به بانکهای عامل استان برای دریافت تسهیلات معرفی شده است.
 
وی با بیان اینکه در قالب تفاهم نامه ای بین بانکها و همچنین شورای عالی اشتغال اختصاص 176 میلیارد تومان برای طرحهای اشتغالزای استان تصویب شده است عنوان کرد: در مجموع از این میزان تا کنون 160 میلیارد تومان طرح به بانکهای استان معرفی شده است.
 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با بیان اینکه این میزان تسهیلات برای تامین سرمایه در گردش، توسعه و تکمیل واحدهای تولیدی استان اختصاص یافته است گفت: در مجموع 306 طرح به دبیرخانه کارگروه اشتغال استان واصل شده که از سوی کمیسیونهای تخصصی و همچنین دستگاههای اجرایی مورد ارزیابی قرار می گیرند.
 
آشتاب با بیان اینکه طی چهار ماه نخست امسال چهار جلسه کارگروه اشتغال در استان برگزار شده است گفت: این جلسات 76 مصوبه داشته است.
 
وی با بیان اینکه در این جلسات 56 طرح اشتغالزا به تصویب رسیده است عنوان کرد: برای این طرحها 104 میلیارد تومان تسهیلات ریالی و 10 میلیون دلار نیز تسهیلات ارزی به تصویب رسیده است.
 
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان بیان داشت: با اختصاص این میزان تسهیلات به طرحهای اشتغالزا زمینه ایجاد 769 فرصت شغلی جدید و تثبیت هزار و پنج فرصت شغلی در استان فراهم می شود.
۱۵ اَمرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید