اخبار

آشتاب مطرح کرد :توجه اصلی ما به اهداف فرهنگی و ورزشی در کنار هم برای فرزندان کارگر خواهد بود .

آشتاب مطرح کرد :توجه اصلی ما به اهداف فرهنگی و ورزشی در کنار هم برای فرزندان کارگر خواهد بود .
مدیر کل تعاون کار رفاه اجتماعی استان لرستان با حضور در جمع ورزشکاران مدرسه فوتبال فرزندان کارگر خرم آباد بر توجه به اهداف فرهنگی و ورزش تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در بازدید از کلاسهای فوتبال و فوتسال فرزندان کارگر اظهار داشت :در برنامه امسال طرح اوقات فراغت فرزندان کارگر ، توجه اصلی ما به اهداف فرهنگی و ورزشی در کنار هم خواهد بود زیرا هدف این نیست که تنها بخشی از زمان را پر کنیم.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان تصریح کرد :در واقع نگاه ما این است که موضوع اوقات فراغت اجرای برنامه‌های گروهی در بخش‌های مختلف از جمله آموزش مهارت‌های زندگی موثر است و محتوای این برنامه‌ها باید در کنار موضوعاتی نظیر ورزش طوری تدوین شود که فرزندان کارگر  بتوانند بهترین بهره برداری را از دوران و فرصت اوقات فراغت خود داشته باشند.

وی ابراز داشت :پیرو تصمیمات  شورای ورزش کارگران اداره  کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان درخصوص بسط و گسترش ورزش کارگران و همچنین مصوبات جلسه اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستان و در راستای آموزشهای  علمی و آکادمیک  ورزشی علی الخصوص رشته فوتبال و فوتسال: مدرسه فوتبال و فوتسال ویژه فرزندان کارگران از اول تیر ماه سالجاری و با شروع تعطیلات  تابستانی  در مجموعه ورزشی کارگران و زمین چمن  اداره ورزش استان لرستان شروع گردیده  که  هم اکنون نیز ادامه دارد.

لازم به ذکر است که مدرسه فوتبال فرزندان کارگر استان  به همت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در تابستان هر ساله به پرورش و تربیت فرزندان کارگر پرداخته است

۱۶ اَمرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید