اخبار

شرکت تعاونی پرورش بلدرچین سینا سلسله افتتاح شد .

شرکت تعاونی پرورش بلدرچین سینا سلسله افتتاح شد .
همزمان با دومین روز از هفته دولت، شرکت تعاونی پرورش بلدرچین سینا سلسله افتتاح گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان ، در مراسمی به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار لرستان، مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان لرستان، فرماندار سلسله و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی شرکت تعاونی پرورش بلدرچین 6232 در الشتر افتتاح شد.

استاندار لرستان پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه این مراسم در سخنانی اظهار داشت: احداث و بهره برداری از واحدهای تولیدی در بخش کشاورزی و دامپروری لرستان به ارتقای اقتصاد این حوزه کمک می کند.

هوشنگ بازوند با تاکید بر ضرورت تامین تولیدات مورد نیاز کشاورزی و دامپروری استان در داخل استان عنوان کرد: در این راستا از سرمایه گذاری بخش خصوصی در این بخش حمایت می شود.

وی با تاکید بر ضرورت رفع موانع پیش روی سرمایه گذاری در بخش کشاورزی لرستان و تامین بسترهای لازم در این بخش یادآور شد: در این راستا با توجه به مشکلات مطرح شده از سوی تولیدکنندگان الشتری تلاش می شود نسبت به پیگیری و رفع این مشکلات اقدام شود.

استاندار لرستان رفع مشکل گازرسانی به واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و دامپروری الشتر را خواستار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان نیز در این مراسم اظهار داشت: این مزرعه پرورش بلدرچین با ظرفیت 55 هزار قطعه در زمینه تولید گوشت سفید  و تخم بلدرچین فعالیت می کند.

علی آشتاب ادامه داد: این واحد تولیدی در زمینی به مساحت چهار هزار و 500 مترمربع و زیربنای یک هزار و 800 مترمربع احداث شده است.

وی یادآور شد: برای اجرای این طرح که هشت نفر اشتغالزایی مستقیم و 30 نفر اشتغال غیرمستقیم ایجاد می کند حدود پنج میلیارد ریال هزینه شده است.

آشتاب عنوان کرد: برای بهره برداری از این مزرعه پرورش بلدرچین تسهیلاتی به میزان سه میلیارد و 500 میلیون ریال پرداخت شده است.

۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید