اخبار

آغاز دهمین دوره از مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تولید لرستان

آغاز دهمین دوره از مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تولید لرستان
مرحله استانی مسابقات قرآن واحدهای کارگری استان لرستان و خانواده‌های آنها امروز پنج شنبه، همزمان با پنجمین روز از هفته دولت در خرم‌آ‌باد آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان دهمین دوره از مسابقات قرآن کریم صبح امروز در سالن اجتماعات این اداره کل با حضور مهندس کیانی معاونت پشتیبانی سازمان فنی و حرفه ای کشور آشتاب مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان و جمعی از مدیران استان آغاز گردید .

علی آشتاب در این مراسم معنوی بر ضرورت اشاعه فرهنگ قرآنی در بین جامعه کارگری و تعاونگران تاکید کرد و گفت: گسترش فعالیت‌های قرآنی یکی از اهداف اصلی  این اداره کل است و در این راستا برنامه ریزی‌های خوبی صورت گرفته تا به فعالیت‌های مختلف قرآنی، دینی و فرهنگی این حوزه انسجام داده شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با اشاره به اینکه اساس مکتب دین مبین اسلام قرآن کریم است و هر کاری را با قرآن آغاز کنیم خیر و برکت در آن وجود دارد اظهار داشت : این مسابقات همه ساله با هدف ترویج بیشتر مفاهیم قرآنی در بین کارگران و تعاونگران استان در دوبخش بانوان و آقایان و خانواده ها و فرزندان این قشر زحمتکش برگزار می شود .

وی افزود: این مسابقات قرآنی در رشته‌های قرائت ترتیل و تحقیق، حفظ 15 جزء و کل قرآن، نهج‌البلاغه ،مفاهیم قرآن جزءهای یک و دو برگزار می شود که در پایان نفرات برتر این دوره به رقابت های سراسری قرآن کریم اعزام خواهند .

 

۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید