اخبار

128 واحد مسکن مهر در خرم آباد به متقاضیان واگذار شد

128 واحد مسکن مهر در خرم آباد به متقاضیان واگذار شد
در اولین روز از هفته تعاون سایت 128 واحدی مسکن مهر تعاونی لشکر 84 خرم آباد با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان به متقاضیان واگذار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در اولین روز از هفته تعاون 128 واحد مسکونی در قالب شرکت تعاونی لشکر 84 خرم آباد با حضور علی کورانی فر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری  و آشتاب مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان افتتاح گردید .

کورانی فر در این مراسم گفت: طی سال های اخیر شاهد ارائه خدمات گسترده و مطلوبی از سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده ایم.

وی اظهار داشت: در حال حاضر صد ها طرح عمرانی و اقتصادی نیز در استمرار ادامه این خدمات در دست اقدام است و دولت یازدهم نیز تمام توان خود را برای به ثمر رسیدن این طرح ها بکار گرفته است.

وی تصریح کرد: دولتمردان وظیفه دارند با حضو در میان مردم و رسیدگی به مشکلات انان، دین خود به ملت ایران اسلامی را ادا نمایند.

کورانی فر همچنین در خصوص برخی مشکلات مطرح شده از سوی ساکنان این واحدها افزود: درخواست ها و مسایل ساکنان سایت 128 واحدی مسکن مهر خرم آباد به صورت ویژه پیگیری شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان نیز گفت: سایت 128 واحدی مسکن مهر تعاونی لشکر 84 خرم آباد، در هشت بلوک پنج طبقه احداث شده است.

علی آشتاب افزود: این واحدها دارای 86، 96 و یا 100 متر مربع زیربنا هستند که برای احداث و تکمیل انها در مجموه 70 میلیارد ریال سهم آورده متقاضی و تسهیلات بانکی هزینه شده است.

۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید