اخبار

دکترطایی :توسعه نساجی بروجرد در دستور کار است/ قابلیت تبدیل این کارخانه به برند مطرح در دنیا

دکترطایی :توسعه نساجی بروجرد در دستور کار است/ قابلیت تبدیل این کارخانه به برند مطرح در دنیا
معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارخانه نساجی بروجرد می توان به عنوان یک برند ملی در دنیا معرفی شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان دکتر حسن طایی ظهر چهارشنبه در جریان بازدید از کارخانه نساجی بروجرد اظهار داشت: تا کنون از کارخانجات ریسندگی زیادی در سطح کشور بازدید کرده ام اما نحوه مدیدیت کارخانه نساجی بروجرد بسیار تحسین برانگیز است.

وی افزود: با توجه به پتانسیلهای موجود در کارخانه این امکان وجود دارد که این واحد گسترش چشمگیری داشته باشد و در آینده به عنوان یک برند ملی در دنیا معرفی شود.

وی با بیان اینکه توسعه کارخانه نساجی در دستور کار قرار گرفته است، ادامه داد: بروجرد به عنوان قطب صنعتی در غرب کشور شناخته شده است و با توجه به فرهنگ و تمدن این منطقه توانسته  به افتخاری برای کشور تبدیل شود.

دکتر طایی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به نرخ بالای بیکاری در استان و تدبیر دولت در این زمینه افزود: در تهران یک بسته سیاست اشتغال پایدار ایجاد شده است که هم اکنون در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: طی برنامه های اتخاذ شده در این بسته مشکلات بنگاهها را با توجه به مشکلات عمده هر شهرستان و استان مطرح و رفع خواهیم کرد.

معاون توسعه، کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: در حال حاضر در شرایطی هستیم که در این چند سال اخیر رشد منفی داشته ایم بطوریکه به تبع آن به تولید لطمه وارد شده است.

وی ادامه داد: تلاش می شود با توجه به وظایف محوله زمینه احیای مجدد بنگاههای مشکل دار را فراهم کنیم.

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید