اخبار

آشتاب در دیدار از فرزندان شهید همکار :فرزندان شاهد بهترین پیام رسانان انقلاب اسلامی هستند .

آشتاب در دیدار از فرزندان شهید همکار :فرزندان شاهد بهترین پیام رسانان انقلاب اسلامی هستند .
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان درمراسم دیداربا فرزندان شهدا این اداره کل گفت:تکریم خانواده شهداوایثارگران وظیفه همه مردم است وآنان به عنوان الگو درجامعه اسلامی محسوب می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  استان لرستان همزمان با سالروز رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)و با هدف  ارج نهادن به مقام والای شهیدان ، علی آشتاب به همراه معاونین این اداره کل و همکاران بنیاد شهید استان از خانواده های  معظم شهید اسکندری ، مهاجری ، رشیدی ، صفی زاده و لطیف پور که  فرزندان این شهدای گرانقدر در اداره کل تعاون کار و رفاه  اجتماعی استان مشغول بکار هستند دیدار کردند .

در این مراسم معنوی آشتاب بعد از اهداء سلام و صلوات و فاتحه به روح شهدای اسلام و امام راحل شهدا و ضمن اظهار ارادت به خانواده شهدا و جانبازان، استواری و قوام انقلاب اسلامی را مدیون و مرهون وجود مقدس شهدای اسلام و از برکات و توجهات اهل بیت (ع) دانست.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان فرزندان شاهد رابهترین پیام رسانان انقلاب اسلامی برشمرد وخاطرنشان کرد:این عزیزان در تمامی صحنه ها،بخصوص در مشاغل خودبهترین الگوبرای دیگران هستند.

در پایان این مراسم معنوی  با دلجویی و قدردانی از این عزیزان و با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

۱ دی ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید