اخبار

طلای کشتی کارگران به کشتی گیر لرستان رسید

طلای کشتی کارگران به کشتی گیر لرستان رسید
افشار خسروی کارگر کشتی گیر لرستانی وزن 75 کیلوگرم مدال طلای مسابقات قهرمانی کارگران کشور را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان افشار خسروی کشتی گیر کارگر لرستانی ظهر امروز در پایان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کارگران کشور،که در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (10 و 11 دی ماه 93) در محل استادیوم شهید معتمدی تهران برگزار گردید با ضربه فنی کشتی گیر اصفهانی به عنوان ستاره این دوره از مسابقات مدال طلا را از آن خود کند .

 این دوره از مسابقات تحت عنوان «جام رحیم علی آبادی» از قهرمانان بنام کشتی ایران و جهان، با حضور 250 کشتی گیر از سراسر کشور و در قالب 25 تیم برگزار شد .

این کشتی گیر لرستانی در روز نخست با غلبه بر کشتی گیران تهران ،  کرمان ،مازندران و گیلان به فینال این دوره از مسابقات راه یافت .

در فینال وزن 75 کیلوگرم افشار خسروی از لرستان با برتری بر کامران یزدی از تیم گیربکس سهند اصفهان اول شد و علی امامی از تیم زربال مازندران و حمید رضا یاوری از تیم فولاد آلیاژ یزد به طور مشترک سوم شدند.

قهرمانان این دوره از مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی کارگران کشور، به عنوان کشتی گیران برتر در المپیاد فرهنگی و ورزشی کارگران کشور که در نیمه اول اسفند 1393 و در استان مازندران برگزار خواهد شد؛ حضور پیدا می کنند.

 

 

۱۱ دی ۱۳۹۳ ۱۵:۲۸
روابط عمومی / ال کثیر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید