اخبار

تقدیر معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور از مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان

تقدیر معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور از مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با صدور لوحی از فعالیتهای علی آشتاب در حوزه اشتغالزایی مددجویان تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان محمد امید معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با صدور لوحی از فعالیتهای علی آشتاب در حوزه اشتغالزایی و خودکفایی مددجویان تقدیر کرد.

لوح تقدیر صادر شده از سوی محمد امید معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور شامگاه یکشنبه در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان توسط بازوند استاندار لرستان به مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان اهدا شد.

در این لوح تقدیر خطاب به علی آشتاب مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان آمده است: با استعانت از الطاف بیکاران الهی و به پاس تلاش، همکاری و مساعدت شایان توجه جنابعالی در راستای ایجاد اشتغال برای مددجویان و متقاضیان تحت حمایت این نهاد که موجبات رفع بخشی از معضل بیکاری را فراهم نموده، برخود لازم می دانم به مصداق بارز "من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" مراتب سپاس و تقدیر خود و خانواده بزرگ امداد (ره) از حضرتعالی اعلام می نمایم. گرچه رضایت خداوند متعال بالاترین اجر و پاداش انسان های متعهد، دلسوز و خدوم به محرومین و مستضعفین خواهد بود. بی شک تداوم در چنین حرکت هدفمند و ارزشمندی در سالی که مزین بنام "اقتصاد و فرهنگ با مدیریت ملی و عزم جهادی" می باشد می تواند زمینه شکوفایی، خوداتکایی و خود باروری را در میان ولی نعمتان به منصه ظهور بگذارد. امید است در پرتو انوار حق، خدمات شما مرضی درگاه و ذات اقدس الهی قرار گیرد.

همچنین در این جلسه از سوی امدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان با صدور لوح های تقدیری از تلاش معاون برنامه ریزی استاندار لرستان و بانکهای عامل دولتی و خصوصی استان به خاطر همکاری در اشتغال مددجویان کمیته امداد تقدیر شد.

۱۵ دی ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید