اخبار

برنامه های جشن انقلاب شورای رفاه اجتماعی استان تشریح شد/ مشعل المپیاد کارگران کشور در لرستان روشن می شود

برنامه های جشن انقلاب  شورای رفاه اجتماعی استان تشریح شد/ مشعل المپیاد کارگران کشور در لرستان روشن می شود
نشست تشریح برنامه های سی و ششمین جشن پیروزی انقلاب شورای هماهنگی رفاه اجتماعی استان با حضورمدیران و نمایندگان 11اداره کل عضوشورا و به ریاست علی آشتاب، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان ، علی آشتاب در جلسه شورای هماهنگی  رفاه اجتماعی استان لرستان که در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد  ضمن محکومیت اهانت نشریات غربی به ساحت مقدس رحمت للعالمین؛ پیامبر گرامی اسلام ، گفت:  پیامبر مهربانی ها نه تنها مورد احترام  مسلمانان است بلکه تمام ادیان و انسان های آزاده دنیا به آن حضرت ارادت دارند و برای ایشان به عنوان ختم رسل و رسول کرامت و مهربانی شان و منزلت خاصی قایل هستند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان ادامه داد: پس از حرکت غیر انسانی و اهانت عده قلیلی نه تنها دید دنیا را نسبت به ایشان عوض نکرده است  بلکه ایشان را نزد جهانیان محبوت تر  کرده است که واکنش های خیابانی و مجازی در سراسر دنیا مصداق همین امر است.

وی در ادامه انقلاب اسلامی را  ادامه دهنده راه رسول مهربانی ها و در جهت تکمیل و تقویت اسلام ناب محمدی (ص) دانست و افزود: حفظ ارزش های اسلامی اولین دلیل  شکل گیری این انقلاب بوده و در تداوم آن نیز باید حفظ این ارزش ها را در اولویت تمام برنامه های کاری مان قرار دهیم.

آشتاب با بیان اینکه جامعه کارگری و شورای رفاه اجتماعی استان نیز همپای تمام مردم انقلابی ایران اسلامی باید در هر چه باشکوه تر برگزار کردن جشن های پیروزی انقلاب سنگ تما م بگذارند ، گفت: غبار روبی گلزار شهدا ، دیدار با خانواده های شهدای کارگر و  پخش سرودهای انقلاب اسلامی به همراه به صدا درآمدن  زنگ انقلاب در سراسر کارگاه ها و کارخانه های استان جزء اولین و اصلی ترین برنامه های هرساله این شورا در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی افزود: برگزاری مراسم کوه پیمایی خانوادگی اعضای شورای رفاه استان ، جامعه کارگری و تعاونگران استان ، نشست خبری گروهی مدیران هماهنگی شواری رفاه اجتماعی ، معرفی نخبگان و خبرگان جامعه کارگری و شورای رفاه به مردم از طریق رسانه های گروهی به ویژه شبکه افلاک، نشست مدیران شورای رفاه استان با استاندار محترم استان، برگزاری مشتر.ک و مستقل جشن ها و جنگ شادی ویژه  خانواده های کارکنان ادارات عضو شورا ی رفاه، برگزاری مسابقات ورزشی ویژه خانم ها و آقایان این ادارات، برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی در برخی از این ادارات از دیگر برنامه های این دهه است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان در پایان با اشاره به  ورود مشعل المپیاد کارگران کشور در تاریخ 18 بهمن ماه به استان لرستان گفت: این مشعل قرار است از یکی سری شهر های استان کشور عبور کرده تا به  محل برگزاری المپیاد در شمال کشور برسد.

وی با بیان اینکه مراسم استقبال و بدرقه از این مشعل توسط جامعه کارگری استان بصورت ویژه و باشکوه برگزار می شود ، از دستگاه ها و ادارات مرتبط دعوت کرد که در جهت هر چه بهتر برگزار کردن این مراسم  پای کار بیاینداظهار داشت : قرار است این مشعل را در محل کارخانه شیر پگاه  از کارگران خوزستانی تحویل بگیریم و در یک مراسم سنتی و عشایری تا گلزار شهدا آن را همراهی کنیم.

لازم به ذکر است شورای رفاه اجتماعی استان 11 اداره و اداره کل زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه  اجتماعی  را شامل می می شود که ریاست این شورا در استان ها برعهده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی است.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ اداره کل تامین اجتماعی، اداره کل بهزیستی ؛ اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ؛ اداره کل بیمه سلامت ؛ بانک رفاه کارگران؛ بانک توسعه تعاون ؛ صندوق مهر امام رضا (ع) ؛ صندوق بیمه اجتماعی روستائیان ،صندوق بازنشتگی ... از جمله اعضای هماهنگی شورای رفاه اجتماعی هستند.

۳۰ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید