اخبار

آشتاب :ارتباط صنعت و دانشگاه برای کاهش نرخ بیکاری باید تقویت شود

آشتاب :ارتباط صنعت و دانشگاه برای کاهش نرخ بیکاری باید تقویت شود
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بر لزوم تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه برای ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان ˈعلی آشتابˈ در جمع تشکل های  صنعتی و اقتصادی شهرستان بروجرد در محل تعاونی حمایت از تولید کنندگان این شهرستان افزود: آموزش ها در دانشگاه ها باید متناسب با بازار کار ارائه شوند و دانشجویان نیز باید در کنار تحصیل، مهارت های کار و کارآفرینی را فرا بگیرند.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان اظهار کرد: دانشگاه ها باید با آشنا شدن با طرح های صنعتی بتوانند دانشجویان را برای بازار کار آماده کنند.

آشتاب با تاکید بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان آمادگی هرگونه مشاوره و حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان را دارد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان  ادر ادامه اظهار داشت : حمایت از پایان‌نامه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی، انطباق آموزش دانشگاه‌ها بر اساس نیاز صنایع موجب می شود که دانشجویان مهارت های لازم را کسب نموده و در بازار کار و کارآفرینی جذب شوند . 
وی گفت: استاندار لرستان نگاه ویژه ای به صنایع و کارخانجات استان دارد و همه دستگاه های اجرایی را برای تسهیل سرمایه گذاری بسیج کرده است.

آشتاب استفاده از سیاست اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری را برای خروج کشور از بحران ضروری خواند و افزود: اقتصاد کشور با توجه به تحولات منطقه و توطئه دشمنان باید بدون نفت پایه ریزی شود.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد نیز در این نشست گفت: جلب رضایت سرمایه گذاران، حمایت از بنگاه های اقتصادی و استفاده از تولیدات داخلی برای رونق اقتصادی کشور ضروری است.

ˈکامران فرشیدˈ از تشکیل کانون صنفی انجمن ها و تشکل های تولیدی و صنعتی در شهرستان بروجرد در آینده نزدیک خبر داد.

۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید