اخبار

آشتاب :۱۲۰۰واحد مسکن مهر بروجرد دهه فجر افتتاح می شود

آشتاب :۱۲۰۰واحد مسکن مهر بروجرد دهه فجر افتتاح می شود
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر شهرستان بروجرد در ایام دهه فجر افتتاح می شود .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در جلسه ستاد دهه فجر استان به فعالیت های کمیته کارگری در ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: این کمیته در تمامی شهرستان های استان تشکیل شده و برنامه هایی از جمله آذین بندی سردر کارخانجات و تعاونی های استان را آغاز کرده است.

وی به نواختن زنگ انقلاب در کارخانه صدر فولاد خرم آباد در روز ۱۲ بهمن همزمان با سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن اشاره کرد و اظهار داشت: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور مدیران شورای هماهنگی رفاه اجتماعی، تشکل های کارگری و کارفرمایی و تعاون گران از دیگر برنامه های کمیته کارگری است.

مدیرکل تعاون  کار و رفاه اجتماعی استان لرستان از افتتاح هزار و ۲۰۰ واحد مسکن مهر بروجرد در ایام دهه فجر خبر داد و افزود: در این ایام شش واحد تولیدی تعاونی در شهرستان های استان و همچنین دفتر مرکز کاریابی و مشاوره شغلی شهرستان دوره چگنی افتتاح می شوند.

آشتاب بیان داشت: یکی از برنامه های کمیته کارگری ستاد دهه فجر برگزاری نشست مشترک مدیران عضو شورای رفاه اجتماعی با اصحاب رسانه است که در این نشست به دستاوردهای نظام و انقلاب در این حوزه اشاره خواهد شد.

وی تجلیل از خانواده های شهدا، ایثارگران، کارمندان، کارگران و تعاون گران و همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی را از جمله برنامه کمیته کارگری در ایام دهه فجر برشمرد و اضافه کرد: ایجاد ایستگاه صلواتی و درمان سیار در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن با همکاری مدیریت تامین اجتماعی و بیمه سلامت از دیگر برنامه های این اداره کل در روز ۲۲ بهمن امسال است.

مدیرکل  تعاون کار  و رفاه اجتماعی استان لرستان حمل مشعل المپیاد کارگران کشور را از برنامه های شاخص کمیته کارگری در ایام دهه فجر دانست و گفت: این مشعل از استان خوزستان روشن شده و در روز ۱۸ بهمن به جامعه کارگری لرستان تحویل داده خواهد شد.

آشتاب افزود: با اجرای برنامه های بومی محلی مشعل المپیاد کارگران کشور در سطح شهر خرم آباد چرخانده شده و سپس به جامعه کارگری کارفرمایی استان مرکزی تحویل داده خواهد شد که در نهایت این مشعل تا استان مازندران که محل برگزاری المپیاد کارگری کشور است حمل می شود.

۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید