اخبار

آشتاب خبر داد:لرستان میزبان مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور

آشتاب خبر داد:لرستان میزبان مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور هجدهم بهمن ماه وارد لرستان می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب ظهر  یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و اشاره به مشارکت و همدلی همه آحاد مردم در پیروزی انقلاب، اظهار داشت: حضور یکپارچه جامعه کارگری در تظاهرات ها و راهپیمایی و همچنین در راه اندازی مجدد کارخانه ها نقش محوری و اساسی جامعه کارگری در پیروزی انقلاب اسلامی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه کارگران طلایه داران جبهه اقتصادی هستند، عنوان کرد: ایران اسلامی نیازمند تولید و تلاش مضاعف است و هر گامی که در حوزه تولید برداشته می شود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان استکبار جهانی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به برگزاری المپیاد ورزش های کارگری در اسفندماه سال جاری در استان مازنداران، ادامه داد: مشعل این بازی ها طی دهه مبارکه فجر در استان خوزستان روشن شده و به سمت استان مازندران به حرکت در می آید.

آشتاب با بیان اینکه روز هجدهم بهمن ماه مشعل المپیاد در مرز استان های لرستان و خوزستان تحویل لرستان داده می شود، تصریح کرد: ابتدا مشعل وارد مرکز استان شده و در یک واحد کارگری به یک ورزشکار کارگر تحویل داده می شود.

وی در ادامه گفت: پس از آن مشعل المپیاد ورزش های کارگری به منظور ادای احترام به مقام شامخ شهدای کارگر به گلزار شهدا رفته و سپس ضمن حضور در محل قلعه فلک افلاک، یک دور پیرامون دریاچه کیو چرخانده می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به همکاری مطلوب دستگاههای اجرایی به ویژه اداره کل میراث فرهنگی و اداره کل ورزش و جوانان استان، خاطرنشان کرد: امیدواریم به نحو مطلوب از برگزاری این برنامه نمادین استفاده و توانمندی های استان در زمینه نیروی انسانی در بخش کارگری و جاذبه های طبیعی، گردشگری، اقتصادی و صنعتی لرستان در این کار فرهنگی معرفی شود.

۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید