اخبار

زنگ انقلاب توسط کارگران در واحدهای تولیدی استان نواخته شد

زنگ انقلاب توسط کارگران در واحدهای تولیدی استان نواخته شد
همزمان با فرا رسیدن 12 بهمن ماه و سالروز ورود امام راحل به میهن اسلامی ، برای نخستین بار زنگ انقلاب توسط کارگران در واحدهای تولیدی وکارگری استان نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان این مراسم به صورت نمادین و با حضور مدیران شورای هماهنگی رفاه، تشکلات کارگری و کارفرمایی ، شوراهای اسلامی کار و تعاونگران استان توسط یکی از کارگران شرکت صدر فولاد لرستان در این شرکت نواخته شد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان در این مراسم با اشاره به نقش جامعه کارگری در دوران مختلف گفت: جامعه کارکری نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و سالهای پس از آن داشته است.

علی آشتاب افزود: امروز نیز کارگران با حضور فعال خود موجب رونق چرخه اقتصادی و همچنین تحقق بسیاری از اهداف اقتصادی مقاومتی هستند

وی با یادآوری نقش‎های زیاد جامعه کارگری و کارفرمایی قبل و بعد از انقلاب، تصریح کرد: در تداوم انقلاب نیز کارگران طلایه‎داران اقتصاد مقاومتی هستند و در این مهم هم به‎خوبی ایفای نقش می‎کنند.

آشتاب با اشاره به به نرخ بالای بیکاری در لرستان، بیان کرد: برای کاهش آمار بیکاری و رفع مشکل‎های اقتصادی در استان به همت مضاعف نیاز داریم که خوشبختانه در دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در این زمینه اجرا شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه هرچه تولید را افزایش دهیم، کشور مقاوم‎تر خواهد شد، افزود: امروز جبهه اصلی جنگ با دشمن جبهه اقتصادی است و اگر تولیدات بیشتر باشد مشت محکمی به دهان دشمنان خواهیم زد.

وی در ادامه تأکید کرد: بخش خصوصی می‎تواند مشکل‎گشای اقتصاد لرستان باشد و مجموعه مدیریتی استان در این راستا تلاش‎های بسیاری کرده است.

آشتاب درباره شرکت صدر فولاد لرستان نیز گفت: خوشبختانه این شرکت به‎خوبی در حال فعالیت بوده و قرار است طرح توسعه‎ای آن نیز به‎زودی کلنگ‎زنی شود.

۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید