اخبار

تعداد مراکز کاریابی لرستان به ۱۶ مرکز رسید

تعداد مراکز کاریابی لرستان به ۱۶ مرکز رسید
همزمان با نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی یک مرکز کاریابی در شهرستان دوره چگنی افتتاح و تعداد این مراکز در لرستان به ۱۶ مرکز رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در مراسمی ظهر یکشنبه با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، اعضای شورای هماهنگی رفاه اجتماعی لرستان، امام جمعه و فرماندار شهرستان دوره چگنی یک مرکز کاریابی در این شهرستان افتتاح شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در حاشیه این مراسم به  گفت: مرکز مشاوره شغلی و کاریابی افلاک به عنوان شانزدهمین مرکز کاریابی در لرستان امروز به بهره برداری رسید.

علی آشتاب افزود: تاکنون نزدیک به ۱۲۳ هزار متقاضی کار در مراکز کاریابی سطح استان ثبت نام کرده اند.

وی به خدمات ارائه شده توسط این مراکز اشاره کرد و بیان داشت: ثبت نام از متقاضیان کار و صدور کارت بیکاری، ارائه خدمات به کارفرمایان از جمله تامین نیروی کاری مورد نیاز واحدها، کارخانجات، کارگاهها، اصناف و ... از فعالیتهای این مراکز است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان ادامه داد: کارفرمایانی که در واحدهای خود نیروی کاری جدید را از طریق مراکز کاریابی جذب کنند از معافیت بیمه ای ماده ۸۰ بهره مند می شوند.

آشتاب ارائه مشاوره شغلی و طرح توجیهی به افراد متقاضی تسهیلات بانکی، معرفی کارجویان فاقد مهارت به سازمان فنی و حرفه ای برای قرارگرفتن تحت پوشش آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای را از دیگر خدمات این دفاتر کاریابی عنوان کرد.

۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید