اخبار

کوهپیمایی خانوادگی در خرم آباد برگزار شد

کوهپیمایی خانوادگی در خرم آباد برگزار شد
همزمان با دهه مبارک فجر برنامه کوهپیمایی خانوادگی در خرم آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان همزمان با ششمین روز از دهه مبارکه فجر همایش کوهپیمایی خانوادگی به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

این برنامه کوهپیمایی خانوادگی صبح امروز جمعه از محل مجموعه ورزشی کارگران خرم آباد شروع و به سمت ارتفاعات کمرسیاه این شهر که  مورد استقبال اقشار مختلف به ویژه خانواده های کارگران  ، تعاونگران و فعالان واحدهای تولیدی و کارگری خرم آباد قرار گرفت.

در مراسم کوهپیمایی امروز برخی از اعضای شورای هماهنگی رفاه اجتماعی استان لرستان از جمله مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، مدیر کل تامین اجتماعی لرستان و مدیر کل بیمه سلامت لرستان حضور داشتند.

در این همایش کوهپیمایی با قید قرعه جوایزی به ۴۰ نفر از شرکت کنندگان اهدا شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان نیز در حاشیه این برنامه در سخنانی گفت: این برنامه با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان، تقویت ورزش همگانی و حضور اقشار مختلف به ویژه خانواده های کارگران در فعالیت های ورزشی برگزار شد.

علی آشتاب با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع این اداره کل همزمان با دهه مبارک فجر یادآور شد: همچنین فردا همزمان با روز هجدهم بهمن ماه مشعل المپیاد ورزش های کارگری در مرز استان های لرستان و خوزستان تحویل لرستان داده می شود.

۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۹:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید