اخبار

مشعل مسابقات المپیاد کارگری وارد لرستان شد

مشعل مسابقات المپیاد کارگری وارد لرستان شد
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، مشعل نخستین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی، ورزشی کارگران کشور، صبح شنبه در میان استقبال مسوولان، مردم و ورزشکاران وارد لرستان شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان این مشعل که حمل آن از روز پنج‌شنبه از محل یادمان شهدای شلمچه آغاز شده، ساعت 8 و 30 دقیقه صبح روز شنبه در محل ورودی پل زال به لرستان با حضور مسوولان استانی و ورزشکاران کارگر، از طرف فرماندار اندیمشک، تحویل فرماندار پلدختر شد و سپس توسط ملک‌شیر مرادی‌فر پیشکسوت دوومیدانی لرستان و مسوول تربیت بدنی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به سمت خرم آباد حمل گردید.
در این مراسم جمعی از مسوولان استانی از جمله، علی آشتاب مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی لرستان، شهناز حمزه لویی مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان، عبدالرضا مهاجری‌نژاد مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان، قدرت ترابی نژاد فرماندار پلدختر، قدرت اله مرادیان مدیر صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر لرستان و ... حضور داشتند.
این مشعل در مزار شهدای شلمچه به صورت نمادین، در مراسمی با حضور چهار قهرمان المپیک و جهان، حسن رنگرز قهرمان کشتی فرنگی، حسین توکلی قهرمان وزنه برداری، یوسف کرمی قهرمان تکواندو و رضا رودکی قهرمان جودو ، روشن و بعد عبور از آبادان، اهواز، شوش، اندیمشک به استان لرستان رسید.
مشعل نخستین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی، ورزشی کارگران کشور، پس از خروج از استان لرستان، از استان‌های مرکزی، قم عبور کرده و پس از رسیدن به استان تهران در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران حمل می‌شود.
این مشعل پس از آن با طی مسیر از استان‌های سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان وارد محل برگزاری این المپیاد در استان مازندران می‌شود.
دوره نخست المپیاد فرهنگی ،ورزشی کارگران کشور به میزبانی استان مازندران از ششم اسفند آغاز و در شهرهای مختلف مازندران برگزار می‌شود.
بازی‌های المپیاد در 24 رشته ورزشی شامل 19 رشته برای مرد و پنج رشته برای بانوان است.
این مشعل پس از انتقال به پتروشیمی لرستان و اجرای برنامه های فرهنگی ، ورزشی از جمله حضور در گلزار شهدای خرم‌آباد و قلعه فلک‌الافلاک در این شهرستان، روز 19 بهمن در شازند که مرز استان مرکزی با لرستان است تحویل ورزشکاران کارگر و مسوولان استان مرکزی می‌شود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید