اخبار

«فلک الافلاک» میزبان مشعل المپیاد ورزشهای کارگری کشور

«فلک الافلاک» میزبان مشعل المپیاد ورزشهای کارگری کشور
مشعل المپیاد ورزشی کارگران کشور در محل قلعه تاریخی فلک الافلاک خرم آباد چرخانده شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان پیش از ظهر شنبه در حاشیه مراسم حمل مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما امروز شاهد تحویل مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور از استان خوزستان به ورزشکاران کارگر استان هستیم.

علی آشتاب افزود: این مشعل امروز در ابتدا به شهرستان پلدختر تحویل داده شد و پس از آن به مرکز استان رسید که بعد از چرخاندن آن در شهر خرم آباد به شهرستان بروجرد تحویل داده خواهد شد.

وی گفت: مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور طی امروز در مراکز صنعتی، اقامتی، تفریحی و گردشگری استان چرخانده خواهد شد که هدف از این کار معرفی جاذبه های اقتصادی و تفریخی استان لرستان به سایر استان های کشور است..

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان افزود: با چرخاندن این مشعل در استان در واقع سعی داریم در سالی که با نام "فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی" نامیده شده است یک حرکت فرهنگی ارزشمند را انجام داده تا از این طریق آیئن ها و سنت های فرهنگی استان را معرفی کنیم.

آشتاب بیان داشت: بعد از ظهر امروز مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور به شهرستان بروجرد داده خواهد شد و فردا صبح به استان مرکزی انتقال می یابد و در نهایت به استان مازنداران محل برگزاری المپیاد منتقل می شود.

وی به حضور تیم های مختلفی از ورزشکاران جامعه کارگری استان به المپیاد ورزش های کارگری کشور اشاره کرد و گفت: تیم کشتی، تنیس روی میز، فوتبال، فوتسال، والیبال و هندبال لرستان در این المپیاد اعزام خواهند شد.

آشتاب با بیان اینکه تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم که با حداقل امکانات حداکثر استفاده را از این فرصت ورزشی برای استان بکار گیریم اضافه کرد: همه ظرفیت های ورزشی کارگری استان در این المپیاد شرکت خواهند کرد و می خواهیم توان ورزشی استان در این المپیاد معرفی شود.

بنابر این گزارش مشعل المپیاد ورزش های کارگری کشور هنگام تحویل به شهرستان خرم آباد در محل پتروشیمی لرستان، گلزار شهدای شهر، قلعه فلک الافلاک و دریاچه کیو چرخانده شد.

۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید