اخبار

با حضور معاون وزیر کار:استخر مجموعه ورزشی کارگران بروجرد به بهره‎برداری رسید

با حضور معاون وزیر کار:استخر مجموعه ورزشی کارگران بروجرد به بهره‎برداری رسید
استخر مجموعه ورزشی کارگران بروجرد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بهره‎برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان  لرستانپروژه استخر مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان با هدف ارائه خدمات بیشتر به جامعه کارگری احداث شده که عصر امروز به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در آئین افتتاح این استخر ورزشی گفت: احداث مجموعه استخر ورزشی کارگران بروجرد از خردادماه سال 1390 آغاز شده است.

علی آشتاب اظهار کرد: این پروژه در مساحت 2 هزار و 50 مترمربع شامل ساختمان الحاقی دو طبقه با زیربنای 958 مترمربع، سالن استخر به مساحت 910 مترمربع و موتورخانه به مساحت 180 مترمربع راه‌اندازی شده است.

وی ادامه داد: استخر این مجموعه ورزشی در ابعاد 25*12.5 متر شامل سونا خشک، سونا بخار، جکوزی، آب سرد و استخر کودکان به بهره‎برداری رسیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه عمق این استخر در بخش کم عمق 1.30 متر و در بخش عمیق 3.60 متر است، اظهار کرد: اعتبار صرف شده به منظور احداث این پروژه بالغ بر 25 میلیارد ریال بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: این پروژه به مردم بروجرد جامعه کارگری، تعاون‌گران، کارفرمایان و همه آحاد مردم بروجرد هدیه شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان احداث استخر مجموعه ورزشی کارگران بروجرد را در سطح استان بی‎نظیر خواند و اظهار کرد: ایجاد مراکز فرهنگی ورزشی زمینه ارتقای سلامت جامعه آماری کارگری را فراهم کرده و در سایه آن بهره‌وری کار نیز افزایش می‌یابد.

آشتاب با اشاره به حرکت در راستای اجرای پروژه‎های ورزشی بیشتر در لرستان با هدف ارتقاء سلامت جامعه کارگری، ادامه داد: جمعیت کارگری شهرستان بروجرد قابل توجه و حدود 42 هزار نفر است.

وی خاطرنشان کرد: بهره‎برداری از پروژه استخر مجموعه ورزشی کارگران بروجرد می‎تواند زمینه خوبی برای استفاده بهینه جامعه کارگری، تعاونگران و کارفرمایان باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان نقش اجرای پروژه‌های این‌چنینی را ارتقای سرانه ورزشی لرستان موثر خواند و تاکید کرد: بی‎شک این اقدامات سطح رضایتمندی کارگران و خانواده‎های آنها را افزایش می‌دهد.

آشتاب عنوان کرد: امروزه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمتگزاران صدیق فعال در این نظام خدمات ارائه شده به اقشار مردم در حوزه‎های مختلف با سرعت قابل توجهی انجام می‎شود.

وی تصریح کرد: در سال گذشته نیز دو پروژه در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دو پروژه به استان لرستان و به شهرستان‎های الیگودرز و دورود اختصاص داده شد و با تزریق سرمایه شاهد روند رو به رشد آنها هستیم.

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۲۰:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید