اخبار

بازدید معاون وزیر تعاون از مجموعه ورزشی شهدای کارگران دورود

بازدید معاون وزیر تعاون از مجموعه ورزشی شهدای کارگران دورود
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه ورزشی شهدای کارگران دورود عصر امروز بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان عصر امروز ملک‌محمد نجفی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر کوتاه خود به شهرستان دورود از امکانات مجموعه ورزشی شهدای کارگران شهرستان دورود و طرح توسعه این مجموعه بازدید به عمل آورد.

در این بازدید، سید محمود اکرم مدیرکل بودجه، خلیل حنیف مدیرکل امور استان‌ها از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی هادی‌چگنی معاون برنامه‌ریزی و بودجه استانداری لرستان، حجت‌الاسلام رضا حقیان امام جمعه شهرستان دورود، یعقوب بختیاری معاون فرماندار دورود، علی آشتاب مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به همراه جمعی از مسئولان محلی نیز حضور داشتند.

در این بازدید مسائل و مشکلات این مجموعه ورزشی تحت مدیریت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت تخصیص اعتبارات لازم مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است، مجموعه ورزشی شهدای کارگران دورود شامل، زمین چمن، سالن ورزشی، خوابگاه و همچین پروژه استخر در دست ساخت است.

در این بازدید علی آشتاب مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به جمعیت 23 هزار نفری کارگران در شهرستان دورود که بخش عمده‌ای از جمعیت این شهرستان را شامل می‌شود، خواستار تخصیص اعتبارات لازم در خصوص تکمیل هرچه سریع‌تر پروژه‌های در دست ساخت همچون استخر این مجموعه ورزشی شد.

گفتنی است، بازدید از سوله‌های زیرمجموعه سازمان فنی و حرفه‌ای کشور که پس از 16 سال تعطیلی به منظور ایجاد صنعت و فرصت‌های شغلی در اختیار بخش خصوصی قرار داده شده است از دیگر برنامه‌های سفر معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی به لرستان است.

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۹:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید