اخبار

معاون وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی :32 استخر سرپوشیده در کشور احداث شده است

معاون وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی :32 استخر سرپوشیده در کشور احداث شده است
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 32 استخر سرپوشیده در کشور احداث شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان ملک‌محمد نجفی عصر امروز در آیین بهره‎برداری از استخر مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان اظهار کرد: استخر مجموعه ورزشی کارگران بروجرد سی و دومین استخر سرپوشیده‎ای است که در کشور به بهره‎برداری رسیده است.

وی مردم استان لرستان را مردمی فهیم و شریف خواند و افزود: این استان از توجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سهم بسزایی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز عملیات اجرایی دو استخر دیگر در استان لرستان در آینده خبر داد و خاطرنشان کرد: در فرصت‎های دیگر این دو استخر نیز به بهره‎برداری می‎رسند.

نجفی با اشاره به اینکه هدف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت‌رسانی به مردم است، یادآور شد: مشکلات حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان و به تبع آن شهرستان بروجرد به جد و مستمر توسط وزیر کار پیگیری می‎شود.

وی با بیان اینکه امید است مسئولان توفیق خدمتگزاری به آحاد مردم را داشته باشند، افزود: رسالت همه مسئولان خدمات‌رسانی صادقانه به مردم و اقشار مختلف جامعه است.

نجفی اظهار کرد: استخر مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بروجرد با تلاش و همت همه مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی و با هدف ارتقای سطح سرانه ورزشی در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است.

گفتنی است، در آئین بهره‎برداری از استخر مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بروجرد، مهندس اکرم مدیرکل بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهندس حنیف مدیر کل امور استانهای وزارت و  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان بروجرد حضور داشتند.

۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید