اخبار

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چگنی

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چگنی
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چگنی با حضور فرماندار این شهرستان ، مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان و اعضای مرتبط اداری شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح شنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دوره چگنی بر کار گروهی و خرد جمعی تاکید کرد و افزود : توسعه  و ایجاد تعاونی ها  نقش موثری در درآمدزایی، رونق اقتصادی، اشتغال و ایجاد ارزش افزوده دارند و علاوه بر اینکه مشکلات اشتغال و اقتصاد را کاهش می دهد، می تواند عامل مهمی برای ترویج فرهنگ مشارکت، ‌ همدلی و همکاری نیز باشد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان ضمن قول مساعد برای پیگیری طرح های راکد شهرستان در کارگروه  استانی اشتغال و سرمایه گذاری اظهار داشت: با توجه به سفر اخیر مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور به استان به طور حتم پیگیری لازم را برای جذب هشت میلیارد تومان از تسهیلات این صندوق برای راه اندازی و تکمیل طرح های دامپروری شهرک دام این شهرستان خواهیم کرد.

در ابتدای این جلسه  قدرت الله ترابی نژاد با اشاره به میزان تعهد اشتغال دستگاههای اجرایی شهرستان دوره چگنی اظهار داشت:   انتظار داریم حوزه های صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری تحرک بیشتری را برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در این شهرستان داشته باشند.

وی همچنین خواستار رفع مشکلات پرداخت تسهیلات ارزی فاز دوم فولاد صدر از سوی بانک انصار در این شهرستان شد و گفت: همچنین باید پیگیری لازم برای اجرای طرح کارخانه فرآوری سنگ این شهرستان که از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان است توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت صورت گیرد.

۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید